Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. В момента съм с Huwavei P9 Lite, който си взех много изгодно от Мтел като подновявах договора. Обаче съм крайно недоволен от него, постоянно бави, забива и какво ли още не. Единствено батерията му държи добре спрямо предните ми телефони. Преди това имах Samsung Galaxy S4, който беше ок, но за около 1 година, после започна да прави мизерии. А батерията му беше пълна трагедия. Преди това съм имал HTC и Iphone 4. Iphone-то като изключим че му замина копчето беше най-добре май.

Обмислям да взема Iphone 6 plus. Понеже поднових договора си зимата ще трябва да го купувам на свободно. На старо не мисля че е ок да се взема какъвто и да е телефон.

Какво искам от телефона: да бъде стабилен, да не забива и да не бави, и да има прилична батерия. Също искам големичък като plus. Не ме интересува толкова дали камерата му е 20 процента по-зле от аналогичния самсунг или дисплея му е с по-малка резолюция от телефона x. Всъщност камерата може би ме интересува донякъде, фотографията ми е хоби, а фотоапарата не винаги е с мен, но мисля че на този телефон беше доста прилична.

Има ли модела някакви проблеми? Струва ли си този телефон според вас? До колкото знам при много минусови температури се изключват тези телефони, беше нещо свързано с технологията на батерията.

Също ме интересува струва ли си да се инвестира в s?

Може ли също да ми препоръчате от къде да го взема с оглед на цена/качество? Намирам доста евтини оферти в нета от около 900лв, но ми изглеждат от съмнителни места.

Редактирано от Ivan Mihov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте линковете, които сте харесал и ще ви кажа дали може да имате проблеми или си струва покупката от даден онлайн магазин.

Иначе да, струва си посупката на този апарат и поне още 2 години ще има поддръжка.
Това с батерията не го правят всички, а и Apple имат програма за подмяна на батериите на проблеми серии от производството на даден модел.
Ако може да се намери 6S Plus на не много по-скъпа цена, разбира се, че е добре да вземете тази версия.
Освен различви софтуерни и хардуерни подобрениа, ще имате по-дълга поддръжка, което не е маловажно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6S Plus е доста напред в параметрите спрямо 6, на хартия 6 е леко подобрен 5S. Иначе естествено, че си заслужава. При Apple получаваш някакво качество и добър софтуер винаги, за разлика от Android, както е при мен - Android 7.1.2 изпържена дънна платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не си заслужава. По-добре 6S, но тогава и цената е друга. По принцип според мен "ябълката" като цяло не си заслужава, но това е друга тема. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех седмица, затваряйте темата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.