Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте!

Пощата ми в abv.bg при получаване на нова писмо преди в Кутия ми се изписваше броят на получените нови непрочетени писма, но от днес това вече не се изписва, а имам нови писма. В кошчето, когато имам писма и ги изтрия, остава да фигурира някаква цифра 1 или някаква друга, т.е., че писмото не е изтрито, а като кликна на кошчето вътре е празно, няма неизтирти писма. На какво може да се дължи това?  благодаря!

Редактирано от sian (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши им на техния екип и те ще оправят проблема. Аз имах подобен проблем. Писах им и до час проблема изчезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://m.abv.bg/index.html
https://www.abv.bg/

някой знае ли, защо първия линк, не ми дава достъп до Dox.bg

ps

опс, сега видях, че има опция за минаване към пълната версия

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в сайта на АБВ правят въведения, и за това се получават тези бъгове и т.н. Казаха, че в края на другата трябва всичко да е нормално вече.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, дръндю написа:

а за какво ти е този надпис / Към пълната версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

а за какво ти е този надпис / Към пълната версия

имам достъп до dox.bg, където си съхранявам софтуер, снимки, текстови файлове, които споделям с приятели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, дръндю написа:

имам достъп до dox.bg, където си съхранявам софтуер, снимки, текстови файлове, които споделям с приятели

Този тип споделяне никак не е таферно! Имаха лимити, изискваха логване, нямат директна връзка линковете и прочие! Тотална шитня! Когато някой даде линк от ABV, аз ходя в кенефа да драйфам през гърло, та чак червата си изплювам навън, а комшиите идват да ми звънят на вратата за да проверят дали съм добре. И след като си заминат пак се връщат втори път да ме проверят повторно, за да се уверят за по-сигурно. Трябва да огранича достъпа си до такива пошли линкове, но уви няма как да ги филтрирам да не се виждат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.