Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Могат ли да се инсталират приложения на SD картата. Пробвах доста приложения за прехвърляне от паметта на телефона в SD картата но без успех. Само прехвърлих инсталационните файлове на картата но пак се инсталират в телефона. Четох и много други теми но не ми стана ясно възможно ли е местенето в SD картата.

Телефона е Hauwei honor 7 lite.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престани да се занимаваш с глупости. Казват, че зависи от номера на Андроид ОС. Аз съм сменил всякакви номера, до сега НЕ съм попадал на някоя която може да записва на SD картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има телефони и таблети който не могат да инсталират и теглят  приложения от Google Play в СД :) ! Снимки музика и някакви докоменти стават но приложения НЕ ! (разбира само някой андроид устройства) например моя таблет lenovo a 3000 не може да записва каквото и да е от Google play в СД картата... Може само снимки и музика - теглени през интернет или качени от компютър ! :):) 

Редактирано от crashgold (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Отказвам се да се мъча повече. Прехвърлих си снимките, музика и др пак се освободи малко място в телефона. Ползвам доста приложения и често тегля и нови и затова исках ако може да ги инсталирам на SD картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Person написа:

до сега НЕ съм попадал на някоя която може да записва на SD картата

... това просто не е вярно. Андроид 7.1. nougat, а мисля и 6.0 позволяват форматиране на SD като "допълнение" на вътрешната карта памет. Паметта става една и отпада необходимоста от "местене". Единствения недостатък е, че картата се ползва само с телефона. Не можеш просто да я извадиш и да я сложиш другаде. По-скоро можеш, ама ще трябва да се форматира наново, и ще загубиш това, което има там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм работил с 7.1 и може да съм в грешка.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://linikolova8@abv.bgСлагаме на таблет ЕСТАР МИД 9004 КАРТА СД32МБ.НЕ ИСКА ДА Я РАЗПОЗНАЕ НЕ Я 4ЕТЕ

Downloaded the image to Messenger_Lite

Редактирано от Liliana Nikolova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/19/2017 в 8:42, cipollini написа:

Здравейте,

Могат ли да се инсталират приложения на SD картата. Пробвах доста приложения за прехвърляне от паметта на телефона в SD картата но без успех. Само прехвърлих инсталационните файлове на картата но пак се инсталират в телефона. Четох и много други теми но не ми стана ясно възможно ли е местенето в SD картата.

Телефона е Hauwei honor 7 lite.

Благодаря предварително!

Зависи от програмата !

Някои могат !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.