Премини към съдържанието
gig93

Въпрос за инсталиране на игри на PSP

Препоръчан отговор

Имам едно PSP не знам къв модел но пише на софтуера версия 6,6? Въпроса е как да му кача игри? Слагам там ISO файловете в папка ISO, но после като отида на Memory Stick ми пише "There are no games. Conten can be downloaded or purchased from PlayStation Store"? В няква друга папка ли се слагат тия ISO файлове-уж бил хакнат ми казаха, но за първи път виждам подобно нещо и не мога да инсталирам игри, щото ги няма в която и папка да ги сложа? Ако може малко разяснение? Имам някви игри ISO за PSP уж направени ама до там съм стигнал не мога да ги намеря в устройството.

Така изглежда 

Ice-White-PSP1.jpg

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ханато ли е ако бе ето затова се получава този проблем следователно трябва да си купиш играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за да вижда изобщо ISO-то задължително трябва да е хакнато, като гледам картинката е E1004  за тях има само временен хак (примерно 6.60 Pro B10) - след изключване или ако падне батерията се връща към оригиналния биос и трябва пак да го стартираш хака за да можеш да играеш свалени от тракерите игри. Иначе ако играта е купена от стора на Playstation или е на диск няма значение дали е пуснат хака или спрян.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, ined написа:

за да вижда изобщо ISO-то задължително трябва да е хакнато, като гледам картинката е E1004  за тях има само временен хак (примерно 6.60 Pro B10) - след изключване или ако падне батерията се връща към оригиналния биос и трябва пак да го стартираш хака за да можеш да играеш свалени от тракерите игри. Иначе ако играта е купена от стора на Playstation или е на диск няма значение дали е пуснат хака или спрян.

Може ли линк към тоя хак и как да го сложа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.