Премини към съдържанието
katerinageorgieva

Проблем със звука при LG телевизор, свързан с HDMI кабел

Препоръчан отговор

Здравейте, 

имам проблем с звука при LG смарт телевизор. Докато беше свързан, натиснах на Disable this device от контрол панела и сега не ми работи. Тоест изкарва ми само картина, а звукът изкарва от лаптопа. Смених кабелите, изтеглих нови драйвери, търсих в настройките - нищо. Ще бъда много благодарна, ако има някой, който може да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 46 минути, katerinageorgieva написа:

Докато беше свързан, натиснах на Disable this devic

А повтори ли обратната операция - Enable?
Ако е разрешен, избери Uninstall, без да слагаш отметка на Delete ...files  и като завърши процесът, рестартирай

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 46 минути, ExaFlop написа:

А повтори ли обратната операция - Enable?
Ако е разрешен, избери Uninstall, без да слагаш отметка на Delete ...files  и като завърши процесът, рестартирай

По принцип, преди ми излизаше за аудио и картина устройство с име LG TV, сега ми излиза само като монитор и пак ми излиза като опция да махна и него, а частта с аудиото я няма.

Редактирано от katerinageorgieva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте изпълнили, това което ви каза ExaFlop в аудио менажера трябва да се появи опция за избор на аудио изход, вашата аудио карта + hdmi аудио и от там трябва да изберете изход на звук към ТВ през hdmi. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, ще видя благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.