Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет.

Имам излишна следната конфигурация:

Motherboard: Gigabyte H81M-D2V

CPU: Intel Celeron G1820 - 2.7 GHz socket 1150

RAM: 1 плочка 4 GB A-Data DDR3 12800 /800 MHz/

Компютърът е купуван нов преди около две години. Имаше една плочка памет, която изгоря и беше сменена преди месец с наличната /гаранция 5 г./ в оторизиран сервиз, където бяха сменени пастите на процесора и охлаждането. Кутия Psion без белези от ползване. Тихо захранване. В момента е с ХДД 320 GB.

Искам да го продам. Имам молба да кажете ориентировъчна цена на конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

250 лева?Ако само рамта е с гаранция.Иначе можеш още 50-тина лева да му вземеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам цена за частите които си споменал демек дъно 50лв процесор 40лв рамта ти не е 800MHz но както и да е 50лв за рамта. Общо 140лв. Ако беше споменал другите части като хард диск, марка/модел, кутия марка/модел и др. щях да ти кажа и тях. Горния пост над мен може да е имал предвид цялата конфигурация, но аз тъй като не я знам и не искам и да гадая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард диск 40лв ако е здрав и няма лоши сектори. За рамта е ясно на 1600MHz работи. А цената която можеш да и вземеш максимум е 45лв след като има гаранция. Марка на кутията не знаеш ли? Тъка че грубо цялата можеш да я продадеш спокойно за 250лв. Но и сложи цена от 280лв и някой ако иска отстъпка не падай под 250лв.

Забравихме най важното. Захранването какво ти е марка/модел, можеш да отвориш страничния капак и да снимаш етикета на захранването ти. Или просто да видиш на етикета там където пише Model.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Баси звяра от подписа ти ... :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и по брутални от мене, аз съм между средна и висша класа. Забравихме най важното. Захранването какво ти е марка/модел, можеш да отвориш страничния капак и да снимаш етикета на захранването ти. Или просто да видиш на етикета там където пише Model.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нищо особено:

jhtOYEOh_oCIq3-ZnQabNADXS-2Mjd5N63o_PbDk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това захранване би трябвало да е на GoldenField което ново е струвало 30лв. В случая можеш да му търсиш 10лв. И да, нищо особено. Но за офис машини става.

https://itx.bg/bg/golden-field-atx-s460-460w-120mm-fan-psu.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.