Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте днеска се появи проблем с принтер не иска да печата черно . Имам мастило според настройките пълно е до горе и не иска да печата черно . Печата си цветно / Принтера е Brother dcp J315W .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип почиствам от настройките на принтера . Разгледах дискусията и съм сигурен , че и моя проблем е свързан с главата . Явно трябва да се ходи на сервиз . Колко горе долу струва една нова печатаща глава ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adersa написа:

По принцип почиствам от настройките на принтера . Разгледах дискусията и съм сигурен , че и моя проблем е свързан с главата . Явно трябва да се ходи на сервиз . Колко горе долу струва една нова печатаща глава ?

Е с главата е свързан - много ясно! Явно е запекла, но трябва да си  сигурен, че има и мастило! Не се доверявай на софтуерната информация!

Първо свали главата и накини в топла вода! Ако не се получи отиваш на ултразвук, но най добре си вземи нова! Една нова глава  т.е. не ми се търси е между 8 и 40лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само нещо, че се сетих! Главата е една към всички мастилници  ли е или е на самите мастилници, защото ако е първото, то става по сложно т.е. Че се почиства отпушва няма спор, но не винаги резултата е  100% положителен, та за това, ммммм, малко неизгодно ще да излезе да се занимаваш! Иначе ако е втория вариант, то купуваш  само дефектиралата глава / мастилница , монтираш и пак си в играта!

Сафтуерното почистване никакъв резултат ли не даде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кумчо вълчооо написа:

Сафтуерното почистване никакъв резултат ли не даде?

Не чистих го 4/5 пъти няма ефект . при документ черно бял си печата цветно .А и от няколко дни насам забелязвам , когато пак печатам в черно качеството на печата не е на ниво .

преди 25 минути, ExaFlop написа:

Спрян от производство ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на сервиз но според мен не си заслужава! И още нещо се сетих. Главите си имат свой жовот така , че освен предполагаемо запушване, то може и да си е  пълна амортизация!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Кумчо вълчооо написа:

Занеси го на сервиз но според мен не си заслужава! И още нещо се сетих. Главите си имат свой жовот така , че освен предполагаемо запушване, то може и да си е  пълна амортизация!

Направо преди малко купих нов лазерен същата марка . Защо същата марка , защото през годините , които съм работил с този принтер съм останал доволен :) И принтера си беше на оферта

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито!
Какъв? Нов? Реновиран? Модел?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е принтера brotherhl-1110 series

Удобен е за работа и лесен за употреба .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.