Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предписаха ми пеницилин и ми казаха да си го търся от Румъния или Гърция. Вчера ходих до Букурещ, влизах във всички аптеки които видях и нищо. Даже някои аптекарки казваха, че от година не зареждали с това лекарство. Някой ако знае нещо с което да ми помогне да се сдобия с това да пише. Много ще съм благодарна.

кйхйхк.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

Че какво му е на нашенския,а и се намира, таа ......?

Ама то няма в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Jizelle написа:

Ама то няма в България.

Че е кът - вярно но с упоритост се намира, а и има доста негови по - добри аналози,заместители и производни! Консултирайте се 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личната лекарка ми го е предписала... с кой да се консултирам освен с нея? Прочетох, че понеже бил евтин и нямали печалба ( защото винаги това е важното...) за това е спрян от производство в БГ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пеницилин 1000000 Актавис

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Jizelle написа:

Личната лекарка ми го е предписала...

Личните лекари предписват лекарства в зависимост от това какви медицински представители минават през кабинета и кой предлага най-много подаръци. Така че щом ти е изписала конкретното лекарство, значи е минал някой да го рекламира, съответно се предлага на пазара. Затова или питай нея, или се насочи към лекарство заместител.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.