Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

WinRar проблем. Колко да е проблем, но не откривам опция за спиране на автоматичния ъпдейт. Може и под носа да ми е но се "крие".

Помагайте, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 42 минути, Кумчо вълчооо написа:

WinRar проблем. Колко да е проблем, но не откривам опция за спиране на автоматичния ъпдейт. Може и под носа да ми е но се "крие".

WinRAR, поне, доколкото ми е известно, няма такава функционалност. Имаш някоя друга програма, която се грижи за обновяването!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Ивайло Костов написа:

Леле, това кой го ползва още?

http://www.7-zip.org/download.html

Аз например още я ползвам. ;)

преди 7 минути, ExaFlop написа:

WinRAR, поне, доколкото ми е известно, няма такава функционалност. Имаш някоя друга програма, която се грижи за обновяването!

Няма такава опция, проверих и не намирам такава. При мене не се обновява автоамтично. При колегата има проблем в телевизора му явно. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Ивайло Костов написа:

Леле, това кой го ползва още?

http://www.7-zip.org/download.html

Аз и не смятам да го заменя и най - вече за 7-Zip

Иначе принципно нямам нищо против обновяванията, но си бях харесал по - стара версия работеща най - добре при мен! Странна работа, хъъъм!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия ползвате? Има подменю профили и в него има подпрофил за електронна поща.Да не би оттам нещо да се активира.При мен е 5.22.

Редактирано от манол (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, манол написа:

Коя версия ползвате? Има подменю профили и в него има подпрофил за електронна поща.Да не би оттам нещо да се активира.При мен е 5.22.

Изстреля ме на 5.40.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен Аваст го обновява(вер 5.50)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, hayduk22 написа:

(вер 5.50)

Beta 3

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Аз и не смятам да го заменя и най - вече за 7-Zip

Аз съм с easy7zip,но имам под ръка и WinRAR Unplugged.Това е portable версия и е активна само когато я стартираш.Досега не е напирала да се обновява.

Държа я само за многотомните архиви,с нея ми е по лесно и не е нужно да асоциираш файлове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Only Fools and Horses написа:

Държа я само за многотомните архиви,с нея ми е по лесно и не е нужно да асоциираш файлове.

Абсолютно! 

преди 51 минути, ExaFlop написа:

Beta 3

Принципно избягвам  beta

преди 2 часа, ExaFlop написа:

Имаш някоя друга програма, която се грижи за обновяването!

Нямам , а и другите приложения и програми си траят!

Впрочем правих няколко контролни сканирания с онлайн скенери и един бе Каспа. т.е. мисля той предлагаше май софтуерни актуализации. Уж изтрих и почистих!

Е, ще да карам така макар че се редуват по - добри с по - лоши версии, ма ще се трае......

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ползвам Winrar, с тая разлика, че не ми дреме коя версия е. Работи ли? Работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Eclipse2G написа:

И аз ползвам Winrar, с тая разлика, че не ми дреме коя версия е. Работи ли? Работи.

Друго? 'щот' темата не е кой какъв архивариус ползва, а защо програмата на автора се обновява без негово знание.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Eclipse2G написа:

Знаеш- винаги има една версия към определен момент която работи най - оптимално  с твоя софтуер и хардуер и няма нещо което да налага ъпдейт към по - висока! Та за това бе и темата, но както и да е, ще се кара на каквото дойде докато бъде докарано до вид (до който бяха докарани много отлични продукти) т.е бъкащи от рекрлама, предлагащи нежелани приложения или просто държащи се като нещо повече от вируси т.е до неизползваем вид! До тогава обаче - ще използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли по-стар инсталатор да я насипеш върху тази версия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Нямаш ли по-стар инсталатор да я насипеш върху тази версия.

Е, то простичко, но не се сетих да пробвам! Ще пробвам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кумчо вълчооо написа:

Знаеш- винаги има една версия към определен момент която работи най - оптимално  с твоя софтуер и хардуер и няма нещо което да налага ъпдейт към по - висока! Та за това бе и темата, но както и да е, ще се кара на каквото дойде докато бъде докарано до вид (до който бяха докарани много отлични продукти) т.е бъкащи от рекрлама, предлагащи нежелани приложения или просто държащи се като нещо повече от вируси т.е до неизползваем вид! До тогава обаче - ще използвам.

За рекламите съм съгласен. За това на utorrent си стоя на версия 2.0.4. Що се отнася до архиватора, обикновенно го ползвам за разопаковане. Почти никога не архивирам, защото имам място бол. А сега по темата: Winrar няма опция за ъпдейт, било то дори и автоматичен. Някоя програма прави това. Може и да е антивирусната.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.