Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Програмата записва файлове, завършващи с .OPJ. Като кликна на някой от тези файлове, ми съобщава, че той не е асоцииран към никоя програма и не го отваря. Трябва да отворя първо програмата и от там файловете. Намерих в контрол панела къде се прави това асоцииране, но в списъка липсва OPJ разширението. В опцията за избор на  програми по подразбиране пък липсва самия Ориджин. От къде другаде може да се направи тази настройка? Между другото всеки път като пиша в този форум, текстът ми излиза с огромно закъснение. Супер досадно е. Последното изречение се появи с над 20 секунди закъснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От списъка с програми за асоциация, има опция за преглед и от там да си намериш origin.  А също можеш да пробваш и някъде в настройките на самата програма. За другия проблем - най-вероятно е нещо при теб, защото аз нямам такова закъснение. Може да е я антивирусна, я някоя добавка на браузера. Може и от нета да е.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.