Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

има ли някой запознат добре с програмата IrfanView? Имам следния казус. Разполагам с основна снимка, върху която в един от ъглите поставям друго изображение с текст. Желанието ми обаче е да подменя текста с друг, или да го изтрия и на негово място да изпиша друг, като се запази фонът. Има ли такава опция?

Ще се радвам на съдействие от Ваша страна! Благодаря предварително!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм работил с нея, но доколкото си спомням има възможвност да изрежеш част от снимката.  Би трябвало до има възможност и да съединиш две снимки (едната ще ти е с тескта).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съединяването е възможно, точно това е идеята, едната е с текст - изображение само от цветови фон и текст, а другата е основна. Може да се изрязва, но се загубва цветът  на фона, става черна дупка все едно... това се опитвам да избегна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от изображението с текста. Щеше да помогне, ако можеше да го видим. Ето как можеш да "махнеш"  текста, при условие, че фона го позволява. После си добавяш нов текст, като не забравяш да го направиш transparent. Аз много отдавна минах на Paint.net  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.