Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Отварям си пощата и горе вдясно, където е бялото кръгче, кликам. Появява се нещо като падащо меню. Най-отгоре пише моето име, отдолу основният имейл, Поверителност и накрая Моят профил. Отдолу има два имейла: 1 и 2. Имейл 1 го използвам постоянно, но имейл 2 искам  да го премахна. Влизах в настройки, търсих къде ли не, но така и не мога да го премахна. Как мога да го махна???

Untitled-1.jpg.daeb8a12c0cd01a0a00771f1abf5513b.jpg

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ozic написа:

Отварям си пощата и горе вдясно, където е бялото кръгче, кликам. Появява се нещо като падащо меню. Най-отгоре пише моето име, отдолу основният имейл, Поверителност и накрая Моят профил. Отдолу има два имейла: 1 и 2. Имейл 1 го използвам постоянно, но имейл 2 искам  да го премахна. Влизах в настройки, търсих къде ли не, но така и не мога да го премахна. Как мога да го махна???

Влизате в другия акаунт и давате logout. Би трябвало да го премахне от списъка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За по лесно си триеш браузъра и го инсталираш на ново като влезеш с профила с които претпочиташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, PopoFF написа:

За по лесно си триеш браузъра и го инсталираш на ново като влезеш с профила с които претпочиташ.

А може и с чук да удари няколко пъти, така за по-сигурно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Влизате в другия акаунт и давате logout. Би трябвало да го премахне от списъка  - не се получава.

А може и с чук да удари няколко пъти, така за по-сигурно.  - :D:D:D:D:D:D:D:D

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, capnemo написа:

А може и с чук да удари няколко пъти, така за по-сигурно.

И как ще го премахне я убяснете че неми стана ясно, има много вариянти за премахване но точно този не ми е ясен?
след като аз имам поне 4 профила два от който предимно за работа и когато и да изляза от тях и да вляза в другия пак си остават,освен ако не изчисти даните на сърфирането  и още куб други вариянти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, PopoFF написа:

И как ще го премахне я убяснете че неми стана ясно, има много вариянти за премахване но точно този не ми е ясен?
след като аз имам поне 4 профила два от който предимно за работа и когато и да изляза от тях и да вляза в другия пак си остават,освен ако не изчисти даните на сърфирането  и още куб други вариянти ?

Аз по-горе написах как. А изчистването на кукитата може да има доста странични ефекти. Същото важи и за кеша. И трябва да се пипа в профила, не да се преинсталира софтуера!

преди 14 минути, ozic написа:

Влизате в другия акаунт и давате logout. Би трябвало да го премахне от списъка  - не се получава.

А може и с чук да удари няколко пъти, така за по-сигурно.  - :D:D:D:D:D:D:D:D

Трябва да го направите за всички акаунти. И след това да се логнете във вашия. И ще имате само него в списъка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

capnemo, направих следното:

1. Изчистих си цялата история на Гугъл хром от самото начало. На всяко квадратче сложих отметка.

2. Влязох в профила и махнах основния имейл като имейл за възстановяване.

3. Отписах се от профила.

4. Рестартирах браузера.

И накрая се получи. Благодаря за адекватната помощ!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.