Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!От време на време ми се появява на екрана един странен прозорец който не мога да махна.В прозореца пише "Как искате да се отвори този файл" и се изреждат програми с които това да стане,но нито става ясно за какъв файл става въпрос,нито мога някоя от тях да избера,нито както вече писах да махна прозореца.Знае ли някой как да се справя с това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като кликнеш встрани от прозореца...някъде по работния плот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Alpine Trail написа:

Знае ли някой как да се справя с това?

Като посетите раздела за борба с вирусите тук!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам сериозни съвети...ако беше толкова елементарно нямаше да занимавам никого с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Alpine Trail написа:

Очаквам сериозни съвети...ако беше толкова елементарно нямаше да занимавам никого с това.

за сериозни съвети, първо се дава информация за операционна система
второ се дава снимка, за ориентация на съфорумците

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така, може да отвориш Task Manager > Startup и да прегледаш какви програми са зададени да се стартират с пускането на Windows-a.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми хубуу бе дръндю,ама защо не започна първо с това.Факта че не го направи означава че не си способен на сериозни съвети.Така че ако обичаш отиди на друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Alpine Trail написа:

Ми хубуу бе дръндю,ама защо не започна първо с това.Факта че не го направи означава че не си способен на сериозни съвети.Така че ако обичаш отиди на друга тема.

ок, няма проблем
във форума има достатъчно информирани хора, които да ти помогнат
аз се оттеглям, за да не ти досаждам

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти изключвам това да е от зараза,защото както писах вече и друг път ми се се е случвало това.Няма всеки път да е имало зараза,пък и преди скоро време имах някакви мои съмнение за заразен комп и писах във форума за това,но се оказа че съмненията ми са неоснователни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това да се ориентирш какво е това дето толкова много "напъва"! То може да е част от тези програми, опция или някой лог! 

преди 1 час, Alpine Trail написа:

И какво от това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кумчо,ще повторя на теб това което писах на дръндю,т.е. "Ако обичаш напусни темата" и бих добавил "Не ме занимавай с глупости"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре напускам, а ти се оправяй сам! Като гледм, всички изгони май!

Успех :)

преди 23 минути, Alpine Trail написа:

Кумчо,ще повторя на теб това което писах на дръндю,т.е. "Ако обичаш напусни темата" и бих добавил "Не ме занимавай с глупости"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Alpine Trail написа:

Ами,снимай го тоя прозорец дето ти изскача и го покажи та да видим какво е.

Или виж процеса когато се появи прозореца.

Ти нито казваш,нито показваш.Само разгонваш хората,които искат да помогнат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че съм описал достатъчно добре този прозорец в първият си пост и той не се появява и изчезва.Стои си забит в центъра на екрана,независимо дали съм в браузър или в някаква програма или съм на работният плот.И не се поддава на контрол.Не мога да го махна,както и да избера опция от това което е в него.И не гоня никого,стига малко от малко да се "вслуша" в това което пише.

20170528_175019.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Alpine Trail написа:

прегледах какви програми се стартират с Windows-a.И какво от това?

Този прозорец не е "странен" както го наричаш.Той се появява нормално,когато се опитваш да отвориш "непознат",неасоцииран с никоя програма файл.

Ненормалното му появяване, за него както ти написаха по-горе трябва да видиш процесите и кои програми се стартират с Windows,но ти каза,че си ги видял.

Виж си стартиращите програми и процеси,а най-добре ги снимай и покажи.

Тук все още има отзивчиви и добри хора.Трябва да си търпелив,за тях това е хоби,развлечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се опитвал да отварям никакъв файл.Само бях пуснал програма да дефрагментиране,но както и да е,защото прозореца изчезна.Когато се появи следващият път ще снимам стартиращите програми и процеси.Брагодаря за отзивчивостта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.