Премини към съдържанието
Ilonka Iwailova

Проблем с отключване на телефон

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, ще съм ви много благодарна ако ми помогнете! Батерията на телефона ми падна и след това го включих и чаках да се позареди.  Включих го и  не ми дава да отключа телефона по никакъв начин.  Нито може да се заключи. Махнах батерията чаках и пак същата работа. Samsung j5 2016

Редактирано от Ilonka Iwailova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде знаеш че не може да се заключи като не си го отключила?

Кое по точно се е заключило? Клавиатурата? Имала ли си код? Малко подробности няма да са излишни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Здравко Павлов написа:

От къде знаеш че не може да се заключи като не си го отключила?

Кое по точно се е заключило? Клавиатурата? Имала ли си код? Малко подробности няма да са излишни :)

Като го включа ми дава нали да плъзна за да се отключи екрана. Плъзгам и ми забива и не ми дава началния екран. Буквално след като го плъзна той ми остава в същата позиция ( забива и неиска ) пробвах от бутона за заключване да го заключа не ми позволява. Въобще неиска да функционира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че единственото решение е hard reset (фабрични настройки). Ще ти се изтрие всичко от телефона...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Здравко Павлов написа:

Мисля че единственото решение е hard reset (фабрични настройки). Ще ти се изтрие всичко от телефона...

Самият дисплей не работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е щом не работи, как виждаш че е заключен? Ако тъчскрийна не работи то тогава пак може да пробваш hard reset. При всички обстоятелства можеш да направиш hard reset. Друг начин не виждам.

Редактирано от Здравко Павлов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.