Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От една седмица ми прави впечатление , че картината на ка модула на диемата много лагва и то баш на ХД каналите . Незнам сега дали е от ка модула или от доставчика с други ХД канали извън диемите , които се предават по кабела няма проблеми . ПРОбвах ка модула на друг тв и там картината лагва и не става за гледане . Ако помоля доставчика ми да смени картата или ка модула дали ще се съгласят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

проверете си сплитера  - наскоро си патих по подобен начин

една седмица тормозих техниците докато го сменят на стълба пред нас !

изпробвайте картата пред техник за да го убедите ако се налага :)

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега си играх и  със сплитера няма изчерпаха ми  се идеите питам други приятели извън моя доставчик няма проблеми при тях .Утре ще ги питам дали може тестова карта да ми дадат ако и там продължава проблема да дойдат на адреса да си видят връзките ! Ако беше в сплитера щеше да има проблем и на другите ХД канали .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще ми сменят картата с нова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах заявка да дойдат да видят връзките питах един познат , който е на същия доставчик каза миналия месец и при него така лагвало и забивало картината и извикал ги и го оправели сега да видим дали при мене от къде е проблема . Едвали е от моите сплитери имам 2 една тройка и една четворка нито един канал не насича само диемите от модула а проблема се появи преди около една седмица .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.