Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Мисля да си взема айфон до края на месеца и седмицата ми допада. Гледам в олх има обяви за по 950 лева ФО, без айклоуд, пълен комплект с гаранция(като най-често е от порядъка на година и малко, но също се намират и с 2 години), документи, фактури. Абе мисля всичко което ти трябва за да си вземеш читава 7-ца втора ръка. Обаче чувам, че нали ще излиза 8-ца септември и цената на 7-цата може да падне, но аз си мисля, че най-вече ще падне цената на 6/6s. Та според вас добре ли е да изчакам тъй като искам в най-скоро време да взема един айфон и това, че се продават пълни комплекти с гаранция, фактури и т.н възможно ли е пак да попаднеш на не читав, реплика или др.

Също така съм си набелязал една обява и ако искате да я видите за какво става въпрос кажете. 

Дано да сте ме разбрали. Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека я видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре изглежда поне като обява.
Иначе ментета бол, разбира се и доста хора се наиграха.
Опцията преглед и тест е задължителна, разбира се.
IMEI и сериен номер се проверяват в сайта на Епъл и се сверяват дали съвпадат този от телефона с този на кутията и на гаранцията.
След това се слагат две карти на различни оператори да се провери дали е отключен, а след като зареди всичко, от Епъл стор се сваля едно безплатно приложение и се стартира дали върви.
С карта вътре в апарата се прави едно обаждане към приятел и се приема едно обаждане.

След тези стъпки, ако всичко е наред, взимайте го смело и му се кефете на макс.

Не е лошо, ако имате запознат с iPhone приятел да го вземете с вас в офиса на Еконт за прегледа и теста.
Не говоря за човек, който има iPhone, а който разбира нещата, за които писах по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като въведох серийният номер в този сайт https://checkcoverage.apple.com/bg/bg/ от предпоследната снимка на обявата, където е фактурата от технополис ми излезе ето тази снимка. Аз мисля, че няма нищо нередно поне от тук.

SERIEN NOMER.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наред са нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. А някак си може ли да се разбере дали Find my iPhone е включен, защото май в сайта на apple нещо не става?Аха. А някак си може ли да се разбере дали Find my iPhone е включен, защото май в сайта на apple нещо не става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като дойде апарата при вас нали ще има включен преглед и тест?
Един рестарт и веднага лъсва при зареждането на ОС има ли проблем с апарата или не и ако има, просто го слагате в кутията и го връщате обратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. А като отидеш в настройките и там в айклоуд дори и да не е вписан никакъв акаунт пак ли може да има проблем с Find my phone? Вече се обърках.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.