Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Тези компоненти съвместими ли са - MB ASUS ROG STRIX B250H GAMING.  CPU INTEL CORE i5 7600(6MBCACHE.UP TO 4.10GHz).  RAM CORSAIR VENGEANE LPX BLACK 8GB.DDR4.2400MHz. VIDEO PALIT GEFORCE GTX 1050 TI KALMX. SSD INTEL 600p SERIES. COOLER NOCTUA U12S.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

За съвместими да за смислени не. Процесора си има охладител и не му трябва особено скъп като избрания.

Тия над 100 лв. ги добави за видеокарта и вземи поне GTX 1060 3GB тъй като RX 570 просто няма да откриеш.

Ако разкараш и SSD-то вече ще можеш да вземеш 6GB версия на 1060 и ще имаш истинска геймърска машина.

п.с. Всички I3, I5 и I7 започващи с цифрата 7 (а и старите започващи с 6) са съвместими с всяко дъно с B250 чипсет.

Вече знаеш и не е нужно да питаш повече. Ето ти ги нагледно -

http://www.vario.bg/komponenti-procesor?101[]=1151&price=&orderby=

Не важи за Xeon.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Roujin Z написа:

За съвместими да за смислени не. Процесора си има охладител и не му трябва особено скъп като избрания.

Тия над 100 лв. ги добави за видеокарта и вземи поне GTX 1060 3GB тъй като RX 570 просто няма да откриеш.

Ако разкараш и SSD-то вече ще можеш да вземеш 6GB версия на 1060 и ще имаш истинска геймърска машина.

п.с. Всички I3, I5 и I7 започващи с цифрата 7 (а и старите започващи с 6) са съвместими с всяко дъно с B250 чипсет.

Вече знаеш и не е нужно да питаш повече. Ето ти ги нагледно -

http://www.vario.bg/komponenti-procesor?101[]=1151&price=&orderby=

Не важи за Xeon.

По горе изброените компоненти ще се съберат ли във кутия  CM  N 400 . Захранването ZALMAN ZM500-LE достатъчно ли е.

Редактирано от o4ap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кутията събира пълноразмерни дъна и почти всички видеокарти (има някой скъпи изключения до които едва ще опреш). 

Захранването не е добър избор и по-добре не се занимавай с него. Иначе ще свърши работа ако вече си се набутал.

http://www.vario.bg/seasonic-eco-430w-ssr-430st

Това в случай че не ти се харчат много пари е добър избор и ще стане както за 1050TI така и за 1060.

п.с. По-евтино - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-430ST--430W/description.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да съм се набутал със захранването.Имам го от една година.Понеже много ги разбираш , обясни със какво това Еко захранване е по добро от моето. А за боксовото охлаждане на процесора  ми то работи като Шмиргел как ще го сравниш с горе писаното което го имам и не се чува.

Редактирано от o4ap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква точно е целта на тая тема? Ако си я пуснал за да спориш с всеки които не одобрява частите които явно вече си купил много си се объркал.

Отговорил съм на въпроса дали са съвместими частите и съм дал съвет как да се вземе машина за игри за каквато питаш. А именно като се спестят над 250 лв. и се вземе добра видеокарта.

Охладителят както винаги съм твърдял е шумен когато процесора е под товар и може да се вземе охладител за около 30 лв. в случай че това ни притеснява а не за 130 лв.

SSD-то не помага за игрите а питаш за такава. Захранването което имаш но явно не си наясно дали е GVM или LE ако съдя по-редакцията на коментара ти няма какво да му се обсъжда.

Първото е с 20-30 лв. по-скъпо което е излишен разход а второто струва колкото Сиисоника а е боклук!

Другият път ходи се заяждай с другарчетата си в училище тук като се пита се чете и обмисля а ако се търси подробна информация се четат ревюта не се пускат теми. 

И понеже толкова ги чаткаш нещата защо въобще питаш за елементарни неща като съвместими ли са частите?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай ако съм те обидил.Ако ги чатках нещата нямаше да пиша тук. SSD -то ще се използва за операционна система. От захранването и охладителя съм доволен и ще си ги  сложа същите.  Бяха от стария ми компютър.Части не купувам току тъй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ссд можеш да си купиш винаги допълнително, не е болка за умиране на първо време без него, но да размениш след време 1050TI с 1060 не че не можеш, но нали се сещаш :) , 1060 поне за мен е най разумната покупка на видеокарта в момента, http://www.vario.bg/zotac-geforce-gtx-1060-3gb-amp-zt-p10610e-10m тази е с 5 години гаранция, можеш да видиш и някоя друга, за захранването и охладителя ползваш си ги.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.