Премини към съдържанието
Lumberman

Образованието през очите на един милиардер и ключът към успехите му

Препоръчан отговор

Попаднах на ей това видео за американския милиардер от индийски произход Манож Баргава (Manoj Bhargava):

Мисля, че има какво да се чуе и научи от човека. Все пак не винаги е бил толкова богат, а е и доста скромен и земен за човек с такива ресурси. Интересно мнение има за висшето образование, което до голяма степен споделям. Има и малко teaser за хора, увлечени от business management-a и другите големи специалности на нашето време, в което се залага на форма и опаковка повече отколкото на стойност и съдържание.

Видеото е на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от canko99
      Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.
      История - да
      География -да
      Информационни технологии-не
      Математика-не
      Биология-не
      Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.
      изобразително изкуство- да
      Благодаря ви, предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.