Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. моля, препоръчайте добра езикова школа за студент (предстоящ) І година в София. И през лятото ще живея тук, за тогава ми трябва да има курсове. :) Учил съм английски в гимназията. Там не дават сертификат обаче... Предполагам, че ще трябва с курса да мина материала отново? Има ли възможност да положа нещо като приравнителен и така да стартирам обучението си автоматично от по-високо ниво? 

Благодаря предварително за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сертификатите нали знаеш, че и те са довреме - ако не упражняваш езика след завършването на курса, ако ще и Кеймбриджки сертификат да имаш, и той остарява. 

Иначе аз съм учила в Нов лидер на Дондуков. Когато влизах, можеше да попълниш входящ тест през сайта им, те го проверяват и след това те насочват откъде да започнеш. Бяха около 2 месеца курсовете. За всяко завършено ниво получих сертификат, да. Цените бяха ,,студентски".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.