Премини към съдържанието
gorelka

Има ли стрелбище във Варна дето да разрешават на лица под 18

Препоръчан отговор

Има ли стрелбище във Варна дето да разрешават на лица под 18

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От време на време ходя на стрелбище с баща ми. (през 8-9 месеца) Нямам 18, за целта ти трябва придружител (настойник или родител), както ти и баща/майка ти трябва да подпишете декларацията. (че стрелбището не поема никаква отговорност, в случай, че се самонараниш или нараниш някой и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, niki292002 написа:

От време на време ходя на стрелбище с баща ми. (през 8-9 месеца) Нямам 18, за целта ти трябва придружител (настойник или родител), както ти и баща/майка ти трябва да подпишете декларацията. (че стрелбището не поема никаква отговорност, в случай, че се самонараниш или нараниш някой и т.н.)

А няма да е лошо като навършиш 18 да посетиш истински полигон за поне едни 12 месеца.:D Аз така подготвям сина(лъжа го добронамерено, че ще връщат наборната военна служба), за да не бъде нърд. Трябва ви малко военна подготовка и най-вече да видите и усетите мизерията, простотията, загубата на ценно време, както и, че понякога сте абсолютно безправни. Определено калява и е полезно за всеки един мъж да бъде такъв, макар и по този начин.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.06.2017 г. в 22:11, XECUTIONER написа:

А няма да е лошо като навършиш 18 да посетиш истински полигон за поне едни 12 месеца.:D Аз така подготвям сина(лъжа го добронамерено, че ще връщат наборната военна служба), за да не бъде нърд. Трябва ви малко военна подготовка и най-вече да видите и усетите мизерията, простотията, загубата на ценно време, както и, че понякога сте абсолютно безправни. Определено калява и е полезно за всеки един мъж да бъде такъв, макар и по този начин.:)

Калява ви шкембетата, които ходят метър пред вас ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.