Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Ако темата не е за тук нека бъде преместена, но наистина не можех да се ориентирам към коя категория да я добавя. Имам въпрос относно онези търсения дето се запазват в search bar-а на сайтовете. Примерно - влизаш в даден сайт отиваш на search bara-а, пишеш в него нещо напмример: атентатите в Лондон (първо за това се сетих), после пишеш нещо друго и там се показват тези търсения, които си направил в сайта. Как да ги премахна, опитах какво ли не но не става.

Знам че звучи малко объркано, но се надявам да сте ме разбрали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой браузър става въпрос ? Ако е за Chrome или Opera-  Натисни едновременно клавишите Ctrl, Shift и Delete и от там избери САМО "Данни за автоматично попълване на формуляри:" > "От самото начало"  и накрая цъкаш бутончето "Изчистване на данните за сърфирането."

Браузърът Opera си има и възможност за изтриване на отделни елементи един по един, вместо всичките наведнъж, както имаше Internet Explorer преди време:

3JpPjNv.jpg

Всъщност и на Google Chrome може едно по едно да се премахват, но не чрез "хиксче" а по следния начин:

Цитат

Изтриване на информация от функцията за автоматично попълване

Ако попълвате формуляр и видите предложение от функцията за автоматично попълване, можете да го изтриете, докато сте на съответната страница.

1. В падащото меню използвайте клавишите със стрелки на клавиатурата си, за да изберете предложението от функцията за автоматично попълване.
  2. Изтрийте го:
    • Windows: Натиснете Shift + Delete.

https://support.google.com/chrome/answer/2392709?hl=bg&co=GENIE.Platform

https://support.google.com/chrome/answer/142893

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора. Точно за тези изскачащи търсения, като в скрийншота ставаше въпрос. Най-после се получи, успях да ги изтрия. Наистина нямах представа че е било толкова просто.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.