Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Такааа... понеже съм малко простичък реших да не смятам аз а да попитам вас! Няма да кажа какво точно ще купувам.

Примерно трябва да купя 1 милион топки! Този един милион може да бъде купен на части: с SMS от 2 лева и 40 стотинки мога да купя 1200 топки - а за 74.99 евро мога да купя точно един милион топки.

Втория вариант става с превод на парите

а първия вариант става със SMS-и както вече казах

искам да ми кажете кое ще ми излезе по-изгодно? И искам да ми кажете колко SMS-а ще трябва да пратя за да стигна до целта си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да разделиш 1000000 на 1200 ли?И да умножиш по 2.40.След това да умножиш по текущия валутен курс на еврото?Нещо не схващам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова да си прост, че да не знаеш таблицата за умножение ? То верно трябва да си "малко" прост да дадеш 150 лева за някаква игра (за телефон ? Кажи, че не познах ) 

Иначе по темата, ще трябва да пратиш 1000 смс-а (за 1 200 000 "топки") . Надявам се да не си толкова прост, че да не можеш да се сетиш кое ще ти е по-изгодно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pamlea написа:

Не можеш да разделиш 1000000 на 1200 ли?И да умножиш по 2.40.След това да умножиш по текущия валутен курс на еврото?Нещо не схващам.

Щом можеш може ли да ми кажеш колко?

Както казах - простичък съм.

преди 16 минути, Pamlea написа:

Някъде около 4 хиляди лева излиза със SMS, така ли?

преди 16 минути, N1K17Y написа:

за 1 200 000

*1000000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За 1000000 топки  са точно 2000 лева в SMS-и ама не можеш да пратиш 1/3 SMS

833 SMS-a са 1999.20 лева и 999600 топки. а

834 SMS-a са 2001.60 лева или 1000800 топки.

Дали е по-изгодно в SMS-и? Зависи за кого - за мобилния оператор сигурно ще е много изгодно,

иначе е като да си купиш евраци по 25 лева едното при официален курс 1.955 лева за евро

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.