Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с Access. От няколко дни се изписва грешката, показана във файла. Пробвахме всичко от Help-а, restore и какво ли още не, няма ефект. Базата не е голяма, проблемът започна при качване на файлове, след това и при запис на текст в полетата.

Моля, ако някой е имал същия или подобен проблем да сподели как го е решил. Офис пакетът е 2013.

Благодаря!

error.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или сте достигнали размер от 2GB на файла с базата данни или базата е повредена. 
Най-добре е да се обърнете към разрабочика на продукта. Най-вероятно си плащате и такса за поддръжка. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• от Venci Velikov
      Здравейте 
      Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
      Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
      Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• от qca1
      Имам да направя проект за училище. Трябва да създам база данни, в която да има три таблици(Екскурзии,Клиенти,Поръчки). На базата на създадените таблици трябва да направя поне 6 заявки, в които да използвам тескст, оператори за сравнение, логически функции, параметрична заявка и заявка с изчислително поле. За всяка от заявките да има изготвен отчет, в който да има сортиране по определен от мен критерии. И най-накрая да създам три формуляра, чрез които да въвеждам данните в таблиците. Да има бутони, заглавие, лого(картинка). Трябва да са с поне един вложен формуляр и поне три раздела. Трябват и бутони за отваряне, затваряне, стартиране на таблици, форми, заявки, отчети (като използвам form design)
      Цел на заявките:
      1-След като в диалоговия прозорец се въведе "мъж" (без кавичките) да ми изведе номера, името (и пола) на клиентите от мъжки пол.
      2-Да ми изведе имената на клиентите, които са от град Казанлък или Стара загора
      3-Да изведе фамилията на клиентите, които ще нощуват повече от 4 нощи на избраната дестинация
      4-Да изведе името и дестинацията на клиентите, които ще пътуват в интервала 01.01.2017г - 31.12.2017г
      5- Да изведе името на клиента, цената, която има да заплати и новата цена след увеличението с 2%
      6-Да изведе заявка, която в полето Две имена да комбинира полетата Име и Фамилия от таблица Клиенти; и новата цена
      Та проблема идва от там, че след като въведа няколко записа в таблиците и пусна заявките, един запис в заявките ми го извежда многократно. Някой път даже не спазва критерия, който съм поставила. (Примерно в заявка №4 не ми извежда правилно имената на пътуващите в интервала от време) Не мога да разбера защо? И понеже има толкова много записи надвишавам допустимите 2гб памет за една база данни и не мога да направя шестия отчет, нито трите формуляра. Ще я прикача за да видите.
      Database1.accdb
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.