Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли който разбира да направи apk за 

Аз те виждам КАТ...?

Ще бъде интересно и полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти хубаво го виждаш, ама е по- важно КАТ да не те види;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Лично на мен не ми трябва , беше интересна идея.

Също и не ме е.е , да ли ме вижда или не.

Мислех че тук има профи , а то само надувковци с преееголямо самочуствие.

Чао! Надуваите се помежду си.

До Админа , искам да ми махнете профила и темата.

Редактирано от sssssssss (преглед на промените)
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, sssssssss написа:

Лично на мен не ми трябва , беше интересна идея.

Също и не ме е.е , да ли ме вижда или не.

Мислех че тук има профи , а то само надувковци с преееголямо самочуствие.

Чао! Надуваите се помежду си.

До Админа , искам да ми махнете профила и темата.

То няма да е само нужно на теб, а на много други също. Но някой да се захване да го направи за без пари, няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

waze има тзи функция

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от Ovitech
      Здравейте, може ли да помоля за малко информативно съдействие отностно една рядка, но и доста неприятна ситуация в която изпаднах. Случаят е следния...
      Миналата година, декември месец си харесах един Ford Focus 2012 модел продаван втора употреба от юридическо лице. На 20 Декември преведох съответната сума, като ми бе издадена фактура и касов бон, но не минахме през нотариус същият ден тъй като се появи неотложна работа и го оставихме за 22 Декември, до тук добре. На 21 Декември обаче трето лице познат на собственика причинява ПТП именно с този автомобил при което отнема предимството на тежка самоходна машина в резултат на което дясната носеща греда на автомобила бива прибрана така да го нарека чак до скоростния лост, при проверка на документите от служители на КАТ-Пловдив се оказва, че шофиралият автомобила бил и с изтекла книжка при което свалят номерата и спират автомобила от движение за 6 месеца.
      Към настоящият момент считано от 27-ми декември или друга дата през късния декември знам че отмениха, свалянето на номера поради изтекла книжка, а колата все още не е прехвърлена през нотариус тъй като собственика й отлага или не си вдига телефона, като в същото време отказва и да върне заплатената сума за автомобила за който така или иначе съм намерил ново купе и всички останали части които ще трябва да се подменят.

Въпроса ми към Вас по запознатите е сега след като отпадна наредбата за свалянето на регистрационните номера при изтекла книжка и съответното и псотавяне буквално на трупчета за 6 месеца, при смяна на собствеността която в моя случай и по съдебен ред ще се случи, дали ще мога да регистрирам автомобила или задължително ще трябва да чакам да изтекът тези 6 месеца принудително спиране от движение които са наложили от КАТ-Пловдив?
    • от Blyatman
      Здравейте, преди 3 дни си купих автомобил с регистрационни номера СО, които трябва да се сменят с такива СВ, само че до сега не съм минавал тази процедура и ми трябва насока. Според това което прочетох в сайта на МВР трябва да предоставя: лична карта, договор за покупко-продажба с едно ксерокопие, документ за техническа изправност, полицата от гражданската отговорност и документ за платен данък. Всичките посочени неща ги имам, но не знам каква е процедурата. Първо трябва да мина с документите за смяна, след това на каса, за да платя и след това да ходя да чакам новите документи и номера, и чак тогава да мина през канала или е в друг ред? Къде мога да паркирам колата докато чакам документите? Аз съм си шматка по принцип и целият този процес ме обърква много, а тези недружелюбни държавни служители не са от голяма помощ. Ако някой минал през това наскоро може да ми каже дали изпускам нещо от документите и в какъв ред трябва да станат нещата ще съм ви благодарен 
    • от Dimitar Lazarov
      Здравейте,
      Купих автомобил, който искам да продам. Има регистрация от предишният собственик и в документите на автомобила фигурира неговото име. Имам договор от нотариус за покупката на автомобила(Преди по-малко от две седмици.).
      Възможно ли е да го продам, без да ходя в КАТ и да го регистрирам на мое име, а само да представя договора за покупката?

Благодаря предварително!
    • от pcservizpld
      Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.