Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да мина към Windows 7 от Windows 10. Първо си направих буутваща флашка с "Rufus" и отново получих грешката - "Load Driver". Реших да пробвам с друг ISO файл, но грешката си остана. След това смених програмата и пробвах с "Windows USB/DVD Download Tool" - същото състояние. Какво може да ми предложите? Благодаря, предварително! :)

vista2usb_required_cd_dvd_driver_is_missing.png.8481b01b349665aa47c1f3e4ab5b1e35.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени USB порта и гледай да не е 3.0. Също виж в BIOS настройките за USB 3.0 и ги смени на AUTO или DISABLE.

Или си добави драйвъри за usb3.0 в исото -> https://downloadcenter.intel.com/download/25476/Windows-7-USB-3-0-Creator-Utility

Редактирано от firestarter (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Вариант - надграждане на място
2. Инсталиране от Hiren's Boot CD или от някоя Windows PE  среда(например Sergei Strelec) с помощта на WinNTSetup - може да погледнеш в подписа ми. Всичко тече без проблеми с USB 3.0 / DVD драйвъри.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, firestarter написа:

Или си добави драйвъри за usb3.0 в исото -> https://downloadcenter.intel.com/download/25476/Windows-7-USB-3-0-Creator-Utility

Това проработи! Благодаря на всички за отделеното време! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.