Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново,

Искам да ви попитам как мога да си направя Email server като abv.bg Имам хостинг и домейн. В смисъл аз успях да направя едно само от php но то може само между потребителите а аз искам примерно моят да е domein@mailser.com. И да мога да получавам Email от Gmail abv outlook и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хостинга ти не включва ли мейл сървър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако включва имейл сървър, отиваш в cPanel-а, добавяш имейл и ще ти е email@domain.com. И след това при АБВ-то търсиш "АБВ на твоя домейн", следваш инструкциите и ще получаваш там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо май не ме разбрахте искам да направя сайт като АБВ и там хората да могат да си правят Email и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Кристиян Йорданов написа:

Нещо май не ме разбрахте искам да направя сайт като АБВ и там хората да могат да си правят Email и т.н

Ще ви трябва виртуален сървър, защото се иска да си пуснете и пощенски сървър и т.н. Иначе инсталирате си zimbra и правите една форма за регистрация и сте в бизнеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.