Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели!Дойде време да закупя телевизор и от доста ровене в нета и ходене по магазините съм се спрял на два модела.Ще помоля за съвет и мнение кой от двата модела да избера?Конкретно съм се спрял на Samsung UE49KU6502UXXH ,който е на промоция от 1439.00лв на 1399.00лв и другият модел е: Samsung UE49MU6202KXXH цена 1599.00лв. Благодаря предварително! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Петроff написа:

Много благодаря!Погледнах и 55" която ми пратихте,но единствено опресняването на картината е с по слаби показателиPQI1300 незнам дали е толкова от голямо значение не съм запознат а първия PQI1600.В размисъл съм дали да е извит или стандартен?Клоня на извития вариант.Единствено ме притеснява ъгъла на гледане дали е по малък от стандартния телевизор.При толкова много модели човек би се омотал здраво. :) Приемам и други предложения за марки и модели.Не робувам на марки а държа да взема техника която си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

големината и дали да е извит си е личен избор ! :wink12:

Редактирано от Петроff (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!Вече избрах модел и се спрях на SAMSUNG UE49KS7002UXXH.Надхвърля бюджета,който бях определил за телевизор,но го взех на промоция 1700лв.Никък не съжалявам и съм много доволен от избора.Тук скочих на 7серия и със много по високи параметри които wow направо надминаха очакванията ми.

Редактирано от Petar Valev (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Както казват избор на кола,жена и телевизор е всичко до късмет.Реших да споделя какво ми се случи.Направих поръчката на телевизора Самсунг ue49ks7002.Пристигна пратката и както е редно огледах всичко беше перфектно,но след като си тръгна куриера като го включих имаше дефект по самсунга.Направо щях да откача казвам ви много се нервирах.Проблема е,че подсветката стоеше отдолу на по светли петна а това дразни мнооого при положението,че закупуваш тв седма серия,висок клас а пристига с дефекти.Както и да е обадих се моментално на служител на techmart,който ми обясни,че 7серии са така всичките и е напълно нормално.Абсурд!!!Даже е имало допитване до официален представител на самсунг и казали,че всичко било Ок.Аз не мога да се съглася с това и после се обадих до самсунг.бг ,но човека ми каза,че до сега никой от тех. верига магазини не е правил допитване до тях.Разбрахме се да пратя снимки на тв по мейла.На следващия ден се обадих до магазина да направя рекламация на пратката.Възстановяване на сумата или да си избера друг ТВ ,защото този модел е изчерпан.Предложиха ми SONY 49 XD8305 бил като цяло много по добър от самсунга.Цена 1800лв със 100лв отгоре.Дали да се съглася да го взема или да ми върнат сумата.Какво е вашето мнение?Мога да кача снимков материал на дефектния телевизор.

преди 13 минути, Petar Valev написа:

Здравейте!Както казват избор на кола,жена и телевизор е всичко до късмет.Реших да споделя какво ми се случи.Направих поръчката на телевизора Самсунг ue49ks7002.Пристигна пратката и както е редно огледах всичко беше перфектно,но след като си тръгна куриера като го включих имаше дефект по самсунга.Направо щях да откача казвам ви много се нервирах.Проблема е,че подсветката стоеше отдолу на по светли петна а това дразни мнооого при положението,че закупуваш тв седма серия,висок клас а пристига с дефекти.Както и да е обадих се моментално на служител на techmart,който ми обясни,че 7серии са така всичките и е напълно нормално.Абсурд!!!Даже е имало допитване до официален представител на самсунг и казали,че всичко било Ок.Аз не мога да се съглася с това и после се обадих до самсунг.бг ,но човека ми каза,че до сега никой от тех. верига магазини не е правил допитване до тях.Разбрахме се да пратя снимки на тв по мейла.На следващия ден се обадих до магазина да направя рекламация на пратката.Възстановяване на сумата или да си избера друг ТВ ,защото този модел е изчерпан.Предложиха ми SONY 49 XD8305 бил като цяло много по добър от самсунга.Цена 1800лв със 100лв отгоре.Дали да се съглася да го взема или да ми върнат сумата.Какво е вашето мнение?Мога да кача снимков материал на дефектния телевизор.

IMG_0001.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

""Здравейте!Както казват избор на кола,жена и телевизор е всичко до късмет""

Петьо здравей!

Дано не ми се обидиш, но искам да те попитам нещо:

Когато се жени, хубавата си съпруга през онлаин ли я намери? Или сте се срещали ,след което сте се харесали и накрая сте се взели.

Така трябваше да направиш и с телевизора. Върни им го, за да се научат на ред и дисциплина, че клиента винаги има право. Аз ви пожелавам успех и поздрави в семейството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Petar Valev написа:

IMG_0001.JPG

20170906_190132.jpg

Редактирано от slavi10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този самсунг 6402 го взех от емаг и на 10-я ден даде този дефект. Преди него бях взел сони, пак от емаг и то даде същия дефект. Добре, че бяха в 30 дневния период и ги върнах и двата. Всичко това се случва в рамките на месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Petar Valev написа:

Здравейте!Както казват избор на кола,жена и телевизор е всичко до късмет.Реших да споделя какво ми се случи.Направих поръчката на телевизора Самсунг ue49ks7002.

Първо, направил си една основна грешка - да поръчваш тв, което не си виждал. Такива стоки се избират на място - гледаш, тестваш, харесваш си. Не с четене на ревюта и чужди мнения. Те са само за ориентир. Второ, поръчваш онлайн, най вероятно. Не знам кой е магазинът, но нашите търговци имат тези практики, за онлайн поръчки да пращат разопаковани телевизори, използвани като мостри и т.н. Взима се на място в магазинът.

Колкото до моделът, самсунга наистина е доста добър, 7-ма серия е доста качествена. Аз съм с тази марка, само, че 6-та серия и в началото бях тръгнал за нещо с IPS матрица, но като видях на място, какво всъщност е положението с екраните в ценовият диапазон, където се вписвах, просто VA на самсунг за същите пари отвяваше всичко с IPS като качество на картината и като реални херци. И вече не искам да чуя за нищо друго, освен VA, но няма да навлизам в спорове и подробности. Това с подсветката наистина го има, при така нареченият edge led, което замени единичният светодиод/лампа в средата. А още сме далече за съжаление от OLED за простолюдието. Вижда се само на напълно черен фон и при мен също е отдолу, но не е толкова очебийно. На твоята бройка, като чели е по изразено. Може би ако намалиш подсветката, както по-принцип трябва за калибрацията, няма да е толкова забележимо. Аз не бих заменил самсунг 7-ма серия за сони. По-скоро бих натискал за друга бройка, директно от склада. Този модел на сони не е ясно с каква матрица е. Може да е IPS, може и да е VA, но това е посочено на по високите серии - XD85/95, за по ниски може и да е най обикновенна матрица. А марката при smart телевизорите винаги е била надценена и с по-ниско качество от конкуренцията. Аз не бих мърдал от самсунг, или нещо с IPS матрица и поне 100 реални Hz, но не производство на LG.

Редактирано от RagnerBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, *LZ4JW* написа:

""Здравейте!Както казват избор на кола,жена и телевизор е всичко до късмет""

Петьо здравей!

Дано не ми се обидиш, но искам да те попитам нещо:

Когато се жени, хубавата си съпруга през онлаин ли я намери? Или сте се срещали ,след което сте се харесали и накрая сте се взели.

Така трябваше да направиш и с телевизора. Върни им го, за да се научат на ред и дисциплина, че клиента винаги има право. Аз ви пожелавам успех и поздрави в семейството!

Здравей!Много добре казано.Не не бих се обидил.Както споменах връщам стоката с рекламация.Не съм и очаквал,че верига равна на Технополис или Техномаркет биха се оакали с извинение при положението,че при покупката ми казаха,че всичко по тв самсунга е перфектно.Благодарско успех и на теб!Поздрави на всички вас! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Petar Valev написа:

IMG_0001.JPG

Вземай парите и бягай далеч от този магазин. Представи си и другия телевизор, ако е дефектен, не чакай да ти го сменят втори път или да ти върнат парите. Вземи си парите и си купи телевизор от истински магазин /техно бакалиите и други подобни/. Поне ще го пуснат пред теб да видиш дали всичко е наред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Petar Valev написа:

Здравей!Много добре казано.Не не бих се обидил.Както споменах връщам стоката с рекламация.Не съм и очаквал,че верига равна на Технополис или Техномаркет биха се оакали с извинение при положението,че при покупката ми казаха,че всичко по тв самсунга е перфектно.Благодарско успех и на теб!Поздрави на всички вас! :)

Понеже разполагаш с добра сума пари ти препоръчвам да огледаш Панасоник в този клас.Мисля си, че ще срещнеш много добър модел за тези пари от 48-50 инчовия размер. Задължително си направи една флашка с записани няколко формата филми или друго и на място провери как е картината и как я "чете"телевизора. Нека процесора му бъде най добрият в този клас.Гледай да има бързи кадри. Те ще са проблематичните(част от футболен мач или автомобилно рали). Входове и изходи телевизора ще си ги има при този ценови клас.Пожелавам Ви успех и се радвам,че не се обиди на "закачката" Ако набележиш нещо, сподели да го обсъдим и тогава купувай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, andreygg написа:

Вземай парите и бягай далеч от този магазин. Представи си и другия телевизор, ако е дефектен, не чакай да ти го сменят втори път или да ти върнат парите. Вземи си парите и си купи телевизор от истински магазин /техно бакалиите и други подобни/. Поне ще го пуснат пред теб да видиш дали всичко е наред.

Така и мисля да направя.Докато не го погледна и тествам нагледно да не купувам електронно.Повече не желая да си правя експерименти и то не с малка сума.Макар,че всичко е до късмет.Не е изключено,че ако вземеш техника директно от тех.вериги в последствие няма да има проблем.Никой не е застрахован.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина е лош късмет при теб

в къщи съм със 3 самсунга от технополис ,като на място ходих да гледам само първия - другите два са онлайн купувани

работят перфектно !

моят съвет е - изискай да ти го заменят със същият модел !

така и така си прежалил парите - но отиди на място да си го вземеш

за да го пробваш и огледаш колкото си щеш !

късмет ! :wink12:

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Петроff написа:

наистина е лош късмет при теб

в къщи съм със 3 самсунга от технополис ,като на място ходих да гледам само първия - другите два са онлайн купувани

работят перфектно !

моят съвет е - изискай да ти го заменят със същият модел !

така и така си прежалил парите - но отиди на място да си го вземеш

за да го пробваш и огледаш колкото си щеш !

късмет ! :wink12:

Здравей!Попитах да ми го заменят със същия модел,но ми казаха,че този който ми пратиха беше последната бройка.Сега са изкарали мога да кажа същия само че модела не е ue49ks7002 а е: ue49mu7002 и вече цената му е 2100лв. Честно не ми се дават толкова пари за тв.И 1700лв ми бяха се видяли доста,но направих компромис.Разубедих се да пазарувам от този сайт,защото жената която прие пратката ми в куриерската ф-ма каза,че не сте единственият,който връща тв от техния сайт.Даже е имало голяма поръчка от тях на 20 бройки тв 32" инча и до няколко дни всичко беше върнато обратно.И честно това ми беше достатъчно!Аз лично повече не бих пазарувал от тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каквото и откъдето да решиш да купуваш  - на място !

късмет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!След не малко размотаване вчера ми преведоха сумата и сега започва отначало търсенето на 49" телевизор.Чудя се дали да не поизчакам малко докато тръгнат есенните промоции.Октомври винаги има оферти :)

IMG_20170914_084533_820.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го твоят:

https://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-49ku6502uxxh-09150380

Ще останат и за почерпка. От този магазин съм пазарувал онлайн и няма проблеми.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера межди другото имах ходене до МЕТРО и отскочих набързо до щанда с телевизорите.На това му се казва мания ха ха.Жената с бърз коментар Оф пак ли телевизори,но кой за каквото го гложди хаха.Аз докато не открия моя телевизор няма да си намеря място.А и мачове ШЛ друго се гледа през 49".Мъже сме надявам се,че ми съчувствате какво е да удариш на камък. :)Както и да е спрях се да видя SONY 49XD8005.Като моделче много ми допадна а и още повече това което ме впечатли е,че служител като го пусна и при full hd сигнал картината беше потресаваща.Много по изчистена и наситена от Самсунг а ,който върнах.Там на същия сигнал  размазва картината.Водят го 200херца.И цената е 1678лв от която служитела ми спомена,че другата седмица ставали промоционални,защото идвала нова стока.Пък казвам си аз защо не отида другата седмица и ако падне с цена направо да го отнасям.Както се казва: Отидох,видях,проверих.Проверката е висшата форма на доверието! :)Очаквам вашето мнение!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Реших да се похваля за новата ми придобивка.Днес минах през Метро за да се уверя дали сонито е пуснато на промоция.От 1678лв промоционално днес е на 1438лв.Нямаше какво да му мисля като знам каква му е редовната цена и направо го отнесох.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 17 минути, Petar Valev написа:

Здравейте!Реших да се похваля за новата ми придобивка.Днес минах през Метро за да се уверя дали сонито е пуснато на промоция.От 1678лв промоционално днес е на 1438лв.Нямаше какво да му мисля като знам каква му е редовната цена и направо го отнесох.

преди 18 минути, Petar Valev написа:

Коато поизчакаш, поогледаш моделите и се поинтересоваш повече - винаги печелиш!

Честита Ви придобивка на семейството. Сега и една рокличка-подарък на жената и всичко е спокойно в къщи, до следващата ти техническа покупка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, *LZ4JW* написа:

Честита Ви придобивка на семейството. Сега и една рокличка-подарък на жената и всичко е спокойно в къщи, до следващата ти техническа покупка!

преди 11 минути, *LZ4JW* написа:

Благодарско!Иначе подаръци ще има за всички от сърце!Когато има подаръци особенно за жената спокойствието е гарантирано хаха.Скоро ще търся Сони домашно кино.Пак ще се допитвам няма как.:) За саундбар се отказвам,защото колкото и да е една колона не може да ти даде такъв звук както дом.кино.Ще кача и по нанатък снимки на телевизора,който взех.Сега чакам и модулна секция и мека мебел скоро да ми звъннат от Пловдив и тях да прибирам. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Вече оборудвах всекидневната.Да ви се похваля взех си и домашно кино sony bvd e6100.Всичко да е в тон с тв-то.Много съм доволен от картина от кристален звук,който киното ми предоставя.Горещо препоръчвам!Пожелавам ви весели празници!И незабравими моменти с любимите хора! :)

на 21.09.2017 г. в 13:06, Petar Valev написа:

Благодарско!Иначе подаръци ще има за всички от сърце!Когато има подаръци особенно за жената спокойствието е гарантирано хаха.Скоро ще търся Сони домашно кино.Пак ще се допитвам няма как.:) За саундбар се отказвам,защото колкото и да е една колона не може да ти даде такъв звук както дом.кино.Ще кача и по нанатък снимки на телевизора,който взех.Сега чакам и модулна секция и мека мебел скоро да ми звъннат от Пловдив и тях да прибирам. :)

IMG_20171217_180445_756.JPG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.