Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

След скорошната ми раздяла с конзолата ми се върти нещо в главата ...

Искам да си направя възможно най-бюджетната машина за цъкане на игри (CS:Go ,L4D2,Battlefront и т.н.)

Идеята която имам в момента е да си закупя ЦЪК и да го ползвам с лаптоп HP Probook 4540s - i52410m

Мисля да търся видео карта 2-ра ръка ,като пример RX 460 4GB.

Питането ми към вас е дали някой е ползвал/пробвал устройството и имате ли някакви наблюдения как се представя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети и си прави изводи, но по принцип този процесор е доста слаб, въпреки че и видеото, което си избрал, не е от силните също. С това нещо пак няма да можеш да ползваш картата на 100%, но ще е по-добре от вградената на интел. Въпроса е дали си струва играчката, също ще ти трябва и отделно захранване за видеокартата. Виж дали лаптопа ти има нужните слотове за това устройство - в някои случаи се налага махане на WIFI адаптера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност има слот и ще е се включи на мястото на Wi-fi картата.

Някой да е тествал и да има наблюдения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чел съм относно това - с външен монитор има по-добра производителност. Моето предложение е да продадеш този лаптоп и да си вземеш Ryzen 1200 или Pentium G4600, по-евтино дъно, 4гб рам, някаква евтина кутия и да си цъкаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всички положения се нуждаеш от външен монитор(не този на лаптопа) за да можеш да изкараш картина.

Замислял съм се и над Ryzen 1200 (като цяло имам кутия и хард дискове) + rx 460 4 gb  , но във всички бенчмаркове ,които съм изгледал заради процесора не могат да изкарат толкова кадри при игри колкото от Интелските предложения за г/д същите пари.

Нещо не ми вдъхва доверие за гейминг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм дал линкове с клипове, автора да гледа, там всичко е обяснено. По принцип за гъзарията може да го направи, но нито е евтино, нито има производителност на десктоп машина. И да, без външен монитор няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.