Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници ,преди време бях публикувал тела в която бях попитал какъв телефон да си закупя ,но тъй като вече имам някаква представа реших да пусна отделна тема в която да видя дали някой от Вас има Samsung Galaxy S6 / Samsung Galaxy S6 Edge или Samsung Galaxy S6 Edge Plus/+ който да е за продан.

Като за начало ще дам малко информация ,в какъв вид търся телефона и какво да има в комплекта.
- Кутия ,Зарядно ,Слушалки (слушалките не са задължителни).
- Остатъчна гаранция от 9-10 месеца и нагоре.
- Телефона да е в добро състояния ,със следи от нормална употреба ,без пръснат дисплей ,не работещ тъч и т.н.

Бюджета ми не е много голям ,в рамките на 400-450лв ,ако има хора нека да пишат ,ще гледам телата г/д до 18-20.08.2017.

Редактирано от WhiteTooth (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли. 
    • от danx
      Здравейте може ли мнение за телефон (не за смарттелефон)
      да звъни силно
      да се чува силно
      да има добра батерия
      цена 100-200

• от NixNaxSnacks
      Добър вечер.Обмислям да си взема Revo Zoom.Но като гледам цената спрямо параметрите надушвам уловка.Ако някой го има,може ли да сподели мнение дали въобще го бива този телефон или е порения китайски боклук.
    • от baba222
      http://mobifon.bg/    <----този сайт надежден(коректен) ли е за поръчки ? как седи въпроса с гаранцията и сервизите им(към реалните сервизи на производителя ли са)?Ще съм благодарeн,ако получа отговори от хора поръчвали от там
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.