Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изтеглих филм от замунда, но няма субтитри и ги изтеглих, но не мога да отворя файла и не знам как изобщо да прибавя субтитри към изтегления филм. Затова се надявам някой да ми каже как.

Редактирано от Ankazar
Неточности (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо разархивирай изтеглените субтитри. После ги преименувай със същото има като филма, сложи ги с него в една папка, и видеоплеърът ти сам ще ги отвори.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разархивирам изтеглените субтитри?

Редактирано от Ankazar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със съответната програма може би?За безплатни не знам, но WinZip има 21 дена безплатен период и ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от плеара, има плеари, които сами намират вече разархивираните субтитри, други - трябва да им се даде в настройките да ги отворят, трети - има опция със и без субтитри....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торент сайтовете отдавна са забранени в Бяла Европа. В Германия направо блокират windows за ползване на торент (личен опит). За това влезем ли Европа и в България ще ги забранят. Имаме сайтове които излъчват филми с бг субтитри и в YouTube също има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето плеъри използват "плуг енд плей"  т.е. хващаш разархивирания фаил на субтитрите за ушите и го пускаш в плеъра.

Редактирано от bigiadri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ankazar написа:

Как да разархивирам изтеглените субтитри?

Изтегли тази програмка(winrar-x64). Отиваш на архивираните субтитри > десен бутон на мишката > Extract Here като предварително си преместил папката при филма. Смятам за теб така ще е най-лесно. Съвременните плеъри ще пуснат субтитрите автоматично при това положение, но сподели все пак какъв използваш.

преди 1 час, RudeBoy написа:

После ги преименувай със същото има като филма.

Това се отнася, ако използваш медия сървър за стрийм към TV примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.