Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблема е в това, че от няколко дни не само папки, но и повечето от файловете ми са Read only. Мога да правя всякакви действия с тях, но просто ме предупреждава като  изписва, че са Read only files. Преди няколко дни записвах някои неща на  чужда флашка и тогава ми излезе за пръв път това предупреждение, но си помислих, че просто файлове във флашката са такива. Може би флашката да е прецакала нещо!?С WIN XP съм. Сканирах с Malwarebytes и откри 3 заплахи и ги изтрих. Като махна отметката на Read Only се оправя и е Ок файла, но са много и не мога всички. Много е дразнещо и ако някой има идея как да ги оправя ще съм много благодарен! Благодаря за отделеното време! 

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В главната папка - Control + A - да избереш всичко - Alt + Enter - от там махаш "read only", даваш "ok" и чакаш докато приключи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това е идея!  Само ме притеснява дали е било вирус и дали ще имам и други проблеми. Благодаря много! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.