Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, престой да си купя кола и се спрях на БМВ,(Искам най-здравото бмв) но въпроса е кой модел да избера за бюджет от 5 000 до макс 6 000лв.  Без дизел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари и здраво ли трябва да бъде?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E46 m52b20/25 поддържката не е скъпа,с газ разхода не ти прави впечатление,моторите са чук,46ца ръждясала само 1 съм виждал,а са доста в Бг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз така съм чувал, че след Е36 са Е46 по надеждност от тази серия, но имали значение от коя година да избирам?   След отговорът ти,  се спрях на това. 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11491300013834856&slink=4erct0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър екземпляр като цяло,запазена е заслужава си да се види но за мен цената и е надута.Ако лицето се навие за около 6500 по бива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MInkoDJ
      МАЙНАТА ВИ!! АМАН ОТ ВСЯКАКВИ РАЗБИРАЧИ.
    • от nikola_dimitrov95
      Здравейте, интересувам се от всички плюсове и минуси на двете марки и модели коли. Който се сети нещо, нека да добавя в коментарите отдолу.
      Относно БМВ-то...говоря за (2004-2006 година) около 300-380 коня, ориентировъчно понеже гледам, че са на доста по-ниски цени (10-16 хил.) от тези от 2008-ма нагоре, които са над 20-25 хилки. 
      Относно Аудито...същата работа... 2004-2007, 4.2 двигател 250-350 коня, защото вървят 10-16 бона, а тези над 2008-ма .... около 40-50!
      Интересува ме кое колко гори, кое повече харчи, кое кара по-добре зимата в снега, кое ускорява по-бързо, дизел или бензин, на кое му е по-скъпа поддръжката, тези цени на моделите нормално ли е да са 10-16 хилки...да не ми пробутат купета с гуми и т.н. Абе, каквото се сетите ще се радвам да го споделите с мен.
      п.п - което и от двете да е...АВТОМАТИК ще е, в момента съм с мерцедес w202d ръчка и ми омръзна градско 1ва 2ра 1ва 2ра..
      Благодаря предварително!  
    • от サムライオートバイ
      Тия изроди се пробват от много време, след няколко катастрофи, да ремонтират един "гангстерски" джип и да го карат те. Сега гледам вече са на двайсет и някоя серия. Не е лош сериала който няма какво да прави да гледа и да учи руски на аванта.
    • от Wdas
      Здравейте, от доста време се каня да си взма BMW като поп ринцип се колебаех между 645 и M6 (2006-2007), поради голямата разлика в цената по-скоро клоня към 645, втора ръка се намират за около 20-25 000лв, искам да попитам първо какво ще кажете като идеята, от към гориво, поддръжка и като цяло някакви съвети за двете коли и другото което се чудя е разликата във външния вид, едно че не мога да видя разлика когато колата е със или без фейслифт (минимална е явно) и друго че примерно когато видя 645 и м6 почти няма разлика освен в емблемката за м6 и броя ауспуси и най-често джантите, само това ли е външната разлика и разбира се разликата в конете (333 за 645 и 507 за м6) ?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.