Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от вашата помощ, та трябва ми конфигурация до 600лв, за GTA V по скоро ще ми е. Знам, че бюджета е малък но с толкова разполагам, та хард диск и захранване не ми трябват, само останалото (CPU, mainboard, videocard, ram ) Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После си вземи още една рам плочка, тамън ще дигнеш и някое фпс. В системните изисквания на играта гледах, че препоръчват 8 гб рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджетът колко ти е? 600 или 700? По-добре сам си го сглоби (тоест всички части си купи ти), отколкото да взимаш готов. Излиза и по-скъпо като го взимаш готов, ако не се лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смислена причина да се дават повече пари за по-слаб хардуер. Ти ако смяташ че има просто си го купи парите са си твой.

преди 4 часа, swat123 написа:

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ти Kaby Lake дъно иначе БИОС няма да разпознае Kaby Lake процесора (освен, ако не ти е ъпдейтван), а тази дънна платка, която ти е в количката е направена за Skylake 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С DDR3 очевидно също няма да стане. Горе вече съм ти препоръчал и дъно и памет които са съвместими с процесора.

Асрока не е вариант тъй като заради няма и 8 лв. губиш 2 слота за рам а взимаш само 4ГБ.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.