Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, батерията взе да държи все по-малко. Вече със около 30 мин разговори едвам изкарвам 5/6 часа... Телефона е на 9 месеца закупен от виваком. Някой знаели дали гаранцията покрива батерията ? И ако не колко струва една батерия. Имали възможност да се сложи по-голяма батерия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Някой знаели дали гаранцията покрива батерията ?

Питаш vivacom

https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+6s+Battery+Replacement/56607

https://www.ifixit.com/Store/iPhone/iPhone-6s-Replacement-Battery/IF314-011-3

Редактирано от Muadib (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сам си я сменя пада гаранцията. Сега до колкото разбрах или във creativecenter 198лв струва услугата или от виваком. Ще ида утре до виваком да видим. Но като знам какви идиоти са там ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пооспамя темата: за батериите гаранцията е 6 месеца, което е тъпо. Тъй като все още си в гаранция до оставащите 24 месеца само в сервиз и то от оторизираните, а не кварталните, за да нямаш проблеми ако нещо се случи хардуерно по телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяната на батерия става, чрез оторизиран сервиз на Апъл, които се намират в София и Варна. Цената за смяна на батерия струва 198лв.

П.С: Ако не искат да ти сменят батерията, поне да сменят у-вото. Те са длъжни да ти оправят проблема, все пак си им клиент.

Редактирано от Audi Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, оказа се че съм прецакан тотално. Смисал гаранционната карта е фалшива всичко е подправено печат подпис всичко. Както и да е телефона го носих на сервиз и ми казаха батерията зареждането на телефона някъв чип ли какво точно е не знам. И нов адаптер и кабел ми трябват. Защото са китайски. А батерията и зареждането са се скапали. За зареждането не са сигурни но най-вероятно и то. Та преди малко както си работеше телефона и изгасна и край. Не се включва не се зарежда. Явно ще отива за части вече. Ако на някой му трабва 6S 16GB отключен от иклоуд и оператор за части да пише. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.