Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Ползвам този монитор - Samsung SyncMaster 2243NW като той разполога само с VGA порт. Тези дни очаквам новата ми видео карта (тук) да пристигне, а тя няма VGA вход. Потърсих и видях, че има преходници за тази работата, но се главозамаях с тях. Трябва да търся VGA to DVI-D или DVI-D to VGA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

21073981_1711877325512232_538444640_n.jpg

само това е

@Kamen Zhelyazkov някой от тези преходници от този линк ще ми свърши ли работа, защото е от моя град и да не поръчвам онлайн

Редактирано от Coalossus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първите ( 12.99лв.) ще ти свършат работа.Само че няма да имаш звук на монитора.Ако искаш звук https://www.olx.bg/ad/prehodnik-hdmi-kam-vga-sas-zvuk-ID6B3Gz.html#675fad031b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се, че моя съгражданин има vga to dvi това ли трябва да търся?

Редактирано от Coalossus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи в моя случай кои опции за покупка трябва да търся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVI-D вади само цифров ВИДЕО сигнал(няма аудио) и е 24+1 пина

DVI-I  е 24+5 пина и няма да пасне на картата. Масово се предлагат и най-вероятно такъв са ти предложили.

Дадох ти линк където има конвектор от HDMI към VGA защото това е по- евтиния вариант.https://www.olx.bg/ad/prehodnik-hdmi-kam-vga-sas-zvuk-ID6B3Gz.html#675fad031b има и кабел за аудио.

Има и преходници от DVI-D към VGA НО са по- скъпи.

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.olx.bg/ad/prehod-hdmi-kam-vga-konvertor-dvim-kam-hdmizh-vgazh-kam-dvim-ID6oYZ2.html#a09f818d7c предложи ми оттук какво трябва да купя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Първите ( 12.99лв.) ще ти свършат работа.

Вече ти казах......ама кой да чете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монитора ми и без това няма звук, а ако взема dvi-d(24+1) вместо hdmi има ли разлика между двете? п.с. а и за в бъдеще да знам ?(карта) to ?(монитор) или ?(монитор) to ?(карта) ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Coalossus написа:

монитора ми и без това няма звук, а ако взема dvi-d(24+1) вместо hdmi има ли разлика между двете? п.с. а и за в бъдеще да знам ?(карта) to ?(монитор) или ?(монитор) to ?(карта) ли е?

Няма значение какво ще вземеш.Конвектора е еднопосочен т.е. преобразува цифровия сигнал в аналогов. Картата ти няма аналогов изход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.