Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Винаги съм бил човек, който не обича да му се дават нещата на готова. Обичам да знам кое как се случва, да се уча и да се развивам. Много искам да се запиша за CRM обучение, но не знам дали изобщо има такива обучения в България. Един приятел в момента ходи на такова обучение в Англия и силно се надявам да има и при нас. Някой има ли информация? Струва ми се, че ще е доста полезно и след време ще имам голяма полза от него. Поне такава е амбицията ми. Ще съм благодарен, ако някой сподели опита си.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам такива хора. И аз можех да си купя байк на готово - но реших да се мъча един месец, сглобих го и се кефя, че съм го направил с двете си ръце и акъла си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да провериш в https://www.balkanservices.com/uslugi/obucheniya . Там се занимават с внедряване на софтуер и правят обучения. Надявам се да успеят да ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.