Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер. Братовчедка ми,  не може да си премести Snapchat апликацията на СД картата. След като натисне бутона "Move to SD card" изписва "Could not move to SD card"  А картата памет е 8ГБ и има мноооого сводобно място.  Та да попитам, има ли други начини да премести всичките си снимки/клипове от Тел. към СД картата? Посъветвах я, да копира снимките си, след това да изтрие акаунта си. След това на другия тел. да си го инсталира и да го ползва. 

Телефона е с Андроид 6.0, Браточедка ми е на гости при наши роднини, и не мога да кажа точния модел на тел. Еентуално след като дойде.

Благодаря за вниманието, и се надявам да помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,по принцип андроид 6 я подържа тази опция,но има марки които не са я добавили,и някои приложения не могат да се местят на сим картата на смартфона

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако snapchat  идва предварително инсталиран мисля, че няма да може да го премести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега през всички версии на Андроид съм бил, не съм успял да преместя приложение.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря ви за бързите  отговори на всички. Братовчедка ми каза че ще се върне в други ден, тогава ще напиша и повече инфо за самия смартфон, защото по-горе съм написал по -спомен за смартфона. Това което искаме да направим е да копираме снимките от Снапчат сървърите на СД картата.

- А да попитам, тъй като не съм запознат със Снапчата... Това някакъв акаунт към който може да си добавяш снимки ли представлява или? Защото целта ни е, да махне този акаунт от 2-рия смартфон и да инсталира Снапчат, на нейния си тел. и да добави снимките си.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, да го отпише от хорския акаунт и да го впише с нейния

http://www.wikihow.com/Log-Out-of-Snapchat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ExaFlop написа:

Ами, да го отпише от хорския акаунт и да го впише с нейния

Това е добра идеа, но по този начин рискуваме да загубим инфо от акаунта.  За това на мен ми хрумна една идея... Възможни лие чрез Апликешъна ES File explorer /File manager, чрез Блутут, да изпратим Снапчата от един смартфон към друия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснете андроид емулатор на декстоп машина, инсталирай снапчат, синхронизирай с профила - ще се запазят на компютъра.
И тогава впиши с новия профил на телефона.
Виж това и това. Виж и това за местене на ръка.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тоя Снапчат Братовчедка ми обясни че бил предварително инсталиран на смартфона. Каза ми че като си замине в Чужбина, познава един специалист  който разбирал от тея неща. 

- Благодаря за помоща все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/26/2017 в 19:06, ExaFlop написа:

Ако snapchat  идва предварително инсталиран мисля, че няма да може да го премести.

преди 3 часа, RED ZONE 64 написа:

Значи тоя Снапчат Братовчедка ми обясни че бил предварително инсталиран на смартфона

Тогава трябва custom rom или поне телефонът да се рутне.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз това предложих Руутване на апарата. Както написах,  тя ми каза че ще го оправи след като си замине в Чужбина.

- Още веднъж, благодаря за съветите!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто информативно - четиво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.