Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!  Преди няколко дни си купих HTC М8-ца брандирана към AT&T (телефона е втора ръка, от САЩ). След като проверих с коя версия на андроид съм се оказа, че е 4.4.2. Понеже не се намирам на територията която покрива оператора не мога да го ъпдейтна през телефона (поне долколкото разбрах). За ръчно инсталиране на 6.0 М в сайта на НТС пише да изтегля Sync Manager, а следващите стъпки са описани, само че поддръжката му била спряна и не знам дали това е възможно. Въпроса ми е дали знаете метод, с който да актуализирам ОС-то на телефона...?? 

Редактирано от WingShot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Audi Power написа:

Според gsmarena информацията можеш да upgrade-неш до 6цата чрез OTA

Можеш ли да ми обясниш какво е ОТА и как да ъпгрейдна или ако не ти се занимава дай линк с инфо...? :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, WingShot написа:

Можеш ли да ми обясниш какво е ОТА и как да ъпгрейдна или ако не ти се занимава дай линк с инфо...? :))

Влизаш в settings-> about phone-> system update 

OTA - over the air update

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Audi Power написа:

Влизаш в settings-> about phone-> system update 

OTA - over the air update

Няма такова нещо при мен....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам въпрос,и понеже не знам вече към кой да се обърна пиша на вас.Проблема е следния: Имам HTC628,понякога екрана става черен и не може да се включи наново докато не му падне батерията напълно.Носих го на ремонт и казаха,че му няма нищо.До следващия път.Друг майстор му смени някаква част ,но пак изключи.Моля ви да ме посъветвани какво да правя -нов или да търся други майстори,Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.