Премини към съдържанието
Ивайло Тодоров

Проблем с включването и изключването на компютър

Препоръчан отговор

Проблема е следния: имам настолен компютър, който допреди няколко месеца си функционираше съвсем нормално, но и аз не знам от колко време насам, само знам, че е доста, компютъра като се стартира от хардуерния бутон не подава сигнал към монитора мишката и клавиатурата, само бръмчи и светят индикаторните лампички, за да се подаде сигнал трябва да притисна силно захранващия кабел към кутията и тогава се включва и си функционира съвсем нормално, но в повечето случаи след като го изключа от старт менюто,сам се стартира отново без аз да правя нищи и пак само си бръмчи изключвам го от хард. бутон и повече не се включва в продължение на ден два, през които захранващия кабел не трябва да е включен никъде. Моля ви ако някой е имал същия проблем да сподели как го е решил или някой човек, който наистина рразбира от хардуер да ми каже къде е проблема и как да го реша! Благодаря ви предварително, лек ден!:emoji_smiley-04:

Редактирано от Ивайло Тодоров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като начало какъв е уиндоуса?

проверка чрез смяна на захранващият кабел / самото захранване

проверка на настройките на уиндоус за захранването/ заспиване /хибернация ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажем ще е гадаене. От прочетеното заключвам, че е захранването. Като за начало е добре да се пробва с друго и ако не се нормализира работата продължаваме с дъно и т.н. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм такъв случай проблема се беше оказъл захранващия кабел купих си по дебел кабел който пасва идеално без да го натискам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.