Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем. Като стартирам Excela на празен документ или на вече съществуващ файл ми се показват черни черти и нямат махане. Преинсталирах офиса не помогна трих от регистрите всичко свързано с офиса пак същото като кача офис 2003 ексела си работи и не показва черните линии. Някой да има идея как се махат дали не е някаква отметка в новия ексел с Windows 10 pro съм. Прикачил съм файл с черните линии който се появяват .snimka.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махнеш очертанията не се ли получава. Опитай след като ги махнеш да намериш XLSTART folder. Обикновено се намира C:Program Files/Microsoft Office/Office14/XLSTART .

1. Цитат

1. Open Excel to a blank workbook.
    2. Format the blank file with all options desired. For example, set margins, cell color formats, or set up a header or footer. Make sure to remove any values you entered in cells to test formatting unless you want them to appear in every blank workbook.
    3. Once your changes are made, click on the File tab and choose Save As.
    4. From the “Files of type” drop-down list, select “Excel Template (*.xltx)” and change the file name to “Book.”
    5. Set the “Save in” location to the XLSTART folder. This folder is typically located in a path similar to C:Program Files/Microsoft Office/Office14/XLSTART. (Check out TechRepublic’s tip for quickly finding the XLSTART folder.)
    6. Click Save.
    7. Quit and re-open Excel. The blank workbook should contain the formatting you previously set.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.