Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво ви е мнението за този сайт - iStyle? Някой поръчвал ли е от там и какво му е мнението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Daenerys написа:

Какво ви е мнението за този сайт - iStyle? Някой поръчвал ли е от там и какво му е мнението?

Ми то това  си е магазин на apple! и е най големия на веригата.Ако си държите на качеството и  и цените не ви вълнуват особено.. може сами да си направите собствено мнение като поръчате или посетите магазина им :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PopoFF написа:

Ми то това  си е магазин на apple! и е най големия на веригата.Ако си държите на качеството и  и цените не ви вълнуват особено.. може сами да си направите собствено мнение като поръчате или посетите магазина им :)

Забрави да споменеш - НЕофициален мЪгазин за продуктите на епъл. Аз лично предпочетох да си доставя телефона от официален техен магазин с около 500лв по-ниска цена. Единственото тъпо е, че гаранцията ми е само 1 година - международна, а не 24 месеца както е в ЕС.

Както написах - гаранцията е минимум 24 месеца - европейско законодателство, майка :)

Редактирано от chasovnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, chasovnik написа:

Забрави да споменеш - НЕофициален мЪгазин за продуктите на епъл.  

А вие откъде черпите инфо кой е "неофициален" и кой е "официален"?
И защо не се образовате малко, преди да пишете разни неща?

Цитат

За нас

iSTYLE е водещ Apple Premium Reseller в Централна и Източна Европа. Чрез своите 22 търговски обекта и онлайн магазини, iSTYLE предлага пълна гама компютри Mac, iPad, iPod и iPhone устройства, както и голям, но внимателно подбран асортимент от аксесоари и софтуер.

Сега си изяснете какво означава този израз и минете да се извините на човека, че го подвеждате.

преди 3 часа, Daenerys написа:

тоест в айСтайл е само 1 година?

Зависи!

Ако купувате на фирма стоката и взимате фактура с цел ползване на ДДС, гаранцията е една година.
На физ лице си има гаранция две години, както е по ЗЗП.
Ако сте си харесал стока, звъннете им утре и ги попитайте лично, за да сте сигурен и да избегнете подвеждане във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, algor написа:

А вие откъде черпите инфо кой е "неофициален" и кой е "официален"?
И защо не се образовате малко, преди да пишете разни неща?

Сега си изяснете какво означава този израз и минете да се извините на човека, че го подвеждате.

Зависи!

Ако купувате на фирма стоката и взимате фактура с цел ползване на ДДС, гаранцията е една година.
На физ лице си има гаранция две години, както е по ЗЗП.
Ако сте си харесал стока, звъннете им утре и ги попитайте лично, за да сте сигурен и да избегнете подвеждане във форума.

ИЗВИНЯВАМ се  :(:(:( на човека, но да знае, че надуват цените.

Редактирано от chasovnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямат сервиз в България. Закриха го защото румънците не искат да дават хляб на нашите момчета и го преместиха в Букурещ, но нещата там нещо на вървят. Сега пращат техниката за ремонт в малки частни сервизи в София и за качеството на ремонта и частите менте нямам думи. Не се лъжете, те самите нямат фирмен сервиз в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще Ви разкажа моята впечатляваща история, аз Бисер Варчев от Варчев Финанс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.