Премини към съдържанието
SkilletBand

Инсталирах си GTA, но възникна проблем!

Препоръчан отговор

Телефонът ми е Samsung Galaxy S3 neo. Версия на Аndroid 4.4.2 което май не е достатъчно, за да тръгне играта, но все пак реших да пробвам. Е да обаче не ми се даваха пари за игра от Google play и затова я изтеглих от някакъв сайт който не помня вече. Играта не тръгна и уж изтрих всички файлове свързани с нея. Обаче напоследък телефона много взе да забива и си свалих Avast да провера дали няма някой вирус. След като сканира приложенията откри само една нередност, която беше от GTA Vice City и пишеше, че "съдържа злонамерен софтуер и може да навреди на устройството". Е как е възможно тва при положение, че я изтрих? И тръгнах да я деинсталирам както ме съветваше avast, е да обаче не иска да се деинсталира. Опитвам пак и пак и не става. Има ли някакъв начин да я изтрия???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо тръгвате да играете игри тип "отворен свят" на смартфон/таблет? Нито е удобно нито е интересно на толкова малък екран. Отделно, че батерията се "стопява" за отрицателно време и товарите и без това слабия хардуер на тези устройства. Компютри нямате ли си?

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.