Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте проблема е следния имам huawei y600-u20 днес както ми беше в джоба и изгасна и замръзна на логото опитах се със бутоните хард ресет но не става като задаржа бутоните телефона изгасва рекох да опитам със флаш туул но след като мине червената линия след това идва формат линията и стой на 0 процента  така стой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Петър Чакъров написа:

Здравейте проблема е следния имам huawei y600-u20 днес както ми беше в джоба и изгасна и замръзна на логото опитах се със бутоните хард ресет но не става като задаржа бутоните телефона изгасва рекох да опитам със флаш туул но след като мине червената линия след това идва формат линията и стой на 0 процента  така стой

Здравей,срещал съм подобни проблеми на този модел телефони,и не само с този модел  това е дразнещото при тях и при моделите y511-u10
    когато трябва нещо да се актуализира,  или ти даде някаква грешка в паметта! моя съвет е да си изтеглиш софтуера от официалния им сайт 

и да си го инсталираш на ново.. Eто ти и направо софтуера
    http://consumer.huawei.com/bg/support/downloads/detail/index.htm?id=53970&key4=huawei y600-u20
    Успех:)

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, PopoFF написа:

Здравей,срещал съм подобни проблеми на този модел телефони,и не само с този модел  това е дразнещото при тях и при моделите y511-u10
    когато трябва нещо да се актуализира,  или ти даде някаква грешка в паметта! моя съвет е да си изтеглиш софтуера от официалния им сайт 

и да си го инсталираш на ново.. Eто ти и направо софтуера
    http://consumer.huawei.com/bg/support/downloads/detail/index.htm?id=53970&key4=huawei y600-u20
    Успех:)

Добре но само да попитам ако е със сд карта няма да мога защото не ме пуска в рековери меню

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, Петър Чакъров написа:

Добре но само да попитам ако е със сд карта няма да мога защото не ме пуска в рековери меню

Махаш я,тя не ти трябва на теб ти трябва само флаш бут нищо друго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.