Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте силн се извинявам ако темата не е за тук но... Някой може ли да ми препоръча хубава преносима батерия за зареждане на iPhone, МacBook и т.н. Няма ограничение в цената но предложете най=доброто което знаете и на най-хубава цена. (питам понеже не съм запознат много с батерий.) Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението е изтрито поради некомпетентност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, Mr.n0b0dy написа:

По-скоро е за раздел хардуер, ноо като за начало гледай да има капацитет над 10 000mAh щом смяташ да зареждаш и лаптоп.. Виж си колко ти е капацитета на батерията на лаптопа и колко ще глътне от заредената акумолаторна. Преносимите батерии(обикновенно тези за телефони, предполагам, че има и по-мощни) имат 1,5A изходно напрежение което ще рече, че лаптопа може да се зарежда по-бавно отколкото със зарядното с което си го зареждаш то подава по-силен ток.

Младеж!

Със свои думи, ей така можеш ли да разясниш тези свои писания : "...имат 1,5A изходно напрежение което ще рече, че лаптопа може да се зарежда по-бавно..."

Често пъти пишеш неща, които много не са ти ясни но вземаш дейно участие. Купи ли си фотоапарата вече? Или остана само мерака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Huawei 13000mAh. Струваше някъде около 80 лв доколкото си спомням . Купил съм я от Технополис.Зарежда за около 1-1,5  часа смарфона ми .Може едновременно да зарежда две устройства , има индикатор ,колко е запълнена, когато се зарежда можеш да ползваш смарфона. Малко е тежечка , но я ползвам и съм доволен от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Младеж!

Със свои думи, ей така можеш ли да разясниш тези свои писания : "...имат 1,5A изходно напрежение което ще рече, че лаптопа може да се зарежда по-бавно..."

Често пъти пишеш неща, които много не са ти ясни но вземаш дейно участие. Купи ли си фотоапарата вече? Или остана само мерака?

Не, защото наложи се да купувам лаптоп. Лично ще ти се похваля като взема и фотоапарата!

Ами примерно адаптерите за смартфони са 1,5 А ако зареждаш смартфон с адаптер за нокия с фенерче който е 0,500 ще се зарежда по-бавно. На повечето преносими батерии пише Output 1,5A което е нормално за смартфон, но за лаптоп това е малко в сравнение със адаптера с който го зарежда от мрежата, това се опитвам да обясня.. И не казвам, че лаптопа няма да се зареди а, че просто ще е по-бавен процееса.

Е все пак зависи от типа акумолаторна батерия, но говоря в най-честия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.