Премини към съдържанието
WhiteSSon

Програма за запис на гласа + добавяне на ФИЛТРИ

Препоръчан отговор

Със каква програма да записвам глъса си / и със каква програма да добавям ФИРТРИ на глъса и промяна на глъса . Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, denissange6 написа:

По темата Audacity е добра програма.

Audacity няма ма ше филтри май или аз не съм ги видял 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мога да си променян ГЛАСА и такива / като тази песен във началото и после как глъса му става по дебел 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в интернет има достатъчно информация и уроци как да го направиш през Audacity, но няма да бъде точно същия ефект.

За такъв ти трябва оборудване/софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около 5 дена си купих ето такъв микрофон + такава стойка за него / доста парички струва сякаш нови амортисьори купувам за BMW

CI6XdjZVEAEY7ju.thumb.jpg.bd9cfa13b72f26dfcff2362f51d8d397.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Льольовци.Още от кога ти се обясни да земеш да се научиш да пишеш правилно.Грозно е всяка твоя тема да е бъкана с правописни грешки.Освен това, ти нямаш никаква идея какво търсиш и какво искаш.

преди 14 минути, Ерай Халидов написа:

като тази песен във началото и после как глъса му става по дебел 

Гласа му не става по дебел.Изобщо нищо не става от гласа му.

преди 8 минути, Ерай Халидов написа:

Преди около 5 дена си купих ето такъв микрофон + такава стойка за него / доста парички струва сякаш нови амортисьори купувам за BMW

CI6XdjZVEAEY7ju.thumb.jpg.bd9cfa13b72f26dfcff2362f51d8d397.jpg

Честито.Трудно ли беше да измуфтиш баща ти да ти го купи?Гледам и стойчица, и попфилтърче.Машала, другарю.Ама аз на такъв необразован младеж, не бих му купил подобна играчка.Или поне докато не се научи да пише като нормален човек.А до тогава на филиики с масло и пред букваря.Я кажи са на псевдо-рапър ли ще се правиш, или си го купил да ставаш ютюбър и да правиш големите кинти с майнкрафт контент?

А за амортисьорите на бавареца.Ти едва ли си си копувал нещо по-скъпо от дюнер.Недей прави сравнения с неща, които си гледал само по филмите.

Иначе тия ефекти се правят с програми, до които ти се съмнявам да имаш достъп.Имаш гледам някакъв ентусиазъм, щом си навил родителите ти да ти купят неща, под предлога, че ще ставаш рапърче(предполагам), но ще трябва да почетеш как стават работите, преди да си купуваш техника.Успех ти пожелавам в бъдещите ти начинания.Имаш предложена програма, действай.И другия път преди да питаш нещо, поне се поинтересувай, вместо да пишеш тъпотии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Честито.Трудно ли беше да измуфтиш баща ти да ти го купи?

Мерси / като му го показах каза купувай стига си искал други боклуци и аз казах добре. 

ОТ доста влеме си пиша така и ме мързи да махна AUTO коректора 

sa-mp-587.thumb.png.192aff02ccb587d012e843a95c656d7b.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твое място бих си инсталирал  синтезатора на Стивен Хокинг. Intel го пусна безплатно, а от Github можеш да го довлачиш. ЦРУ ще те гепи за налъмите на кукуво лято.

9186919K.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти явно си му надувал главата и преди.Само ще те светна, че техника се купува, когато знаеш какво да правиш с нея.

Освен това, нямам представа, какъв е тоя авто коректор, който ти поправя грамотното писане.

А тая снимка каква е и каква и е работата тука, би ли разяснил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Pamlea написа:

А тая снимка каква е и каква и е работата тука, би ли разяснил?

Моя гешка тази снимка тлябваше да я пратя по FACEBOOK но обърках - ЗА една игра става въпрос SAMP - TELNET - http://gtabg.net/news.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.09.2017 г. в 16:40, Ерай Халидов написа:

Моя гешка тази снимка тлябваше да я пратя по FACEBOOK но обърках - ЗА една игра става въпрос SAMP - TELNET - http://gtabg.net/news.php

Бате ти направо ме уби с твоето писане. Предлагам ти бартер за техниката, която са ти купили срещу един бОквар, който е малко захабен ама ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.