Премини към съдържанието
alexhf

Чиста инсталация на W10 без акаунт.

Препоръчан отговор

Здравеите, как да направя инсталация без да създавам нов или да влизам в стар акаунт и на welcome екрана да виждам само потребител, както се получава след надграждане, не имейл? Ако се логна от надграден и активиран W10 в акаунт създаден да се запази активацията на друга машина и двете активации ли ще са актуални след това за двата хардуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, но това  е решение на  половината ми проблем, или нещо не съм доразбрал. Като ме пита за акаунт при инсталацията, си въвеждам съществуващ, които самоактивира W10 на друг комп, като преди да преинсталирам да се впиша ли в него за да ми запомни активацията и на този комп. Направил съм и genuine ticket.xml по ваше ръководство @ExaFlop, но незнам кой начин да ползвам за предстоящото активиране. По принцип смятам да продължавам да ползвам и one drive.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.