Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да си купя един топ или колкото се води на кв. метър примерно от това фолио , което се печатат щампи върху тениски трябва ми такова фолио което да издържа пране а материята върху , която ще го поставям е полиестер - футболни фланелки имам  познат които има преса за поставяне но ми трябва фолио за това ако може ми кажете от къде да си го купя и най- вече как се казва . Виждал съм как изрязват на машина съответните щампи от такова фолио но не знам как се казва . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от BG-Team-DRIFT
      Гол! 

Ей това се казва работа. Да си го напиша, докaто не са ни го вкарали

Ейговна и дузпа на два пъти спаси Пламен! 

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!
      2:1
      Да си пия ракията по-добре, че нерви нямам.
    • от Димитър Станчев
      Здравейте колеги имам няколко въпроса и ще съм ви много благодарен,ако ми отговорите!
      Въпросите ми са следните:
      1 Продадох фифа 17,влизано е в играта веднъж,продадена е с дисковете и акаунта в Origin момчето има следният проблем влиза си в акаунта но  му дава грешен сд кей,какво трябва да се направи в такъв случай че да може да си я играе той!
      2 Възможно ли да е свързан вече само към моя компютър този сд кей и да не може на друг компютър и какви са ми вариантите за да му проработи на него тази игра!

• от footballman65
      Soccer - Show - Kristi - Hristo Petkov ; www.soccershowKristi.alle.bg ; Google - footballman65 ; Email : soccershow@abv.bg ; Skype : hristo.petkov60 ; GSM : +359 876 406 726 ; +44 74 76 31 78 41
    • от Rock Lee
      Искам да ви питам ,ако може да ми предложите някаква топка за футбол ,но на която не и се виждат шевовете тоест да мога да играя с нея освен на трева та и на цимент,асфалт и т.н. Незнам ,но ми казаха ,че ако шевовете се виждат и играя с нея на асфалт/цимент нещо от сорта и може да се скъса някой шев и плондера излиза. Мерси предварително.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.