Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам Xbox 360 на 5месеца втора ръка ,буквално нов.От първият собственик е закупен март 2015год.той е хакнат със FREESTYLE 3

Една вечер,играех фифа 16 ,и родителите ми ме викнаха на вечеря аз огасих ексбокса,и след като се наядох отидох да цъкам малкo AC BROTHERHOOD(имах 16 игри ,които работеха перфектно до този момент) отивам в Games избирам Asassin's creed цъкам start game и не става нищо така е с 14 игри..не знам защо и как изведнъж..Имам и друг проблем,от днеска, пускам xboxa и ми изписва no skin found..обаче знам как да си пусна 2-те игрите от guide buttona.реших да цъкам GTA 5 пускам я и ми пише ALERT an online user is required to plаy. this version of the GAMЕ...помогнете ми

Редактирано от ivanbsl22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен хака се е прецакал друго не знам какво може да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Kristian Denkov написа:

Според мен хака се е прецакал друго не знам какво може да е.

може би щото се опитвах да влезна в лайфа и да се е ъпнала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да явно е това. Не за друго казват да не се влиза в online или пък да се пуска изобщо интернета когато конзолата е хакната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Kristian Denkov написа:

Да явно е това. Не за друго казват да не се влиза в online или пък да се пуска изобщо интернета когато конзолата е хакната. 

Боза стана вече,има ли начин да оправя кашата щото ми писна да цъкам фифа 14,а пък тоя дето ми го продаде каза че се играе онлайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм много наясно дали може трябва да се носи на човек който се занимава с тези неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.