Премини към съдържанието
Eternal Life

Препоръка за силно почистващ подов препарат!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нуждая се от препоръка за силно почистващ подов препарат и по специално за ето такава повърхност :

01.jpg

много често има полепнали от ето тези боклуци (и тем подобни) , които трудно се отлепят и махат :

tmp515179142946226178.jpg

a569a6d6a4eba04f8a7ed3b013758ffd.jpg

tumblr_m6xm1toVx51rtneqmo1_250.jpg

482.png

candy-gummie-sharks-gummies-gummy-worms-

Благодаря на всички за дадените отговори!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пароструйка

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само внимавай с препаратите, че жената купи преди време препарат за почистване на плочки в банята за 80 ст. и така ги почисти, че после се наложи да ги фугирам наново.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, тия желирани и не толкова желирани сладости какви препарати - гореща вода и четка с къс твърд косъм или както писах по-горе - пароструйка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Only Fools and Horses написа:

Иначе,NaOH-знаеш ли какво е?

Натриев хидроксид - сода каустик!

Това е много опасно! ;)

На мен ми трябва нещо по - безопасно , но достатъчно силно , за да се справя с тия гадории!

преди 2 часа, ExaFlop написа:

Абе, тия желирани и не толкова желирани сладости какви препарати - гореща вода и четка с къс твърд косъм или както писах по-горе - пароструйка.

Разбира се без гореща вода не става ( присъствието й е задължително ) , за четка с твърд косъм , идеята , никак даже не е лоша , браво :handshake:  ,  аз иначе ползвам шпатула!

Пароструйката също не е лошо като идея , но ще видим за нея по - нататък , като заделя някой лев тогава!  :)

преди 2 часа, andreygg написа:

Само внимавай с препаратите, че жената купи преди време препарат за почистване на плочки в банята за 80 ст. и така ги почисти, че после се наложи да ги фугирам наново.

И какъв е тоя препарат дето жената ти е взела , че ти отворила допълнителна работа?! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.