Премини към съдържанието
R2D2

Acrobat Reader DC - промяна на езика?

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Използвах Acrobat Reader XI, за подписване на PDF файлове с електронен подпис. При инсталирането му избрах руски - това е единственият език от предложените, който разбирам. Преди десетина дни, без да се замисля, го ъпдейтнах до Acrobat Reader DC и так и не можах да разбера, как става подписването. Деинсталирах го, инсталирах отново XI-ката но и с него вече не се получаваше. Днес реших да се върна на  DC версията, направих регистрация на adobe.com, изтеглих го но при инсталацията не ме попита за език и ми го прасна на английски. Опитах да намеря на сайта руски за тази версия(защото български няма да се появи скоро), но не ми се отдаде. Ще съм Ви много благодарен, ако ми помогнете да го русифицирам. А ако после пак не се справя с подписването - надявам се пак да помагате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Изтеглих ексе-файла и го инсталирах. В края се отвори този прозорец:

Пише, че е инсталирано, но червеният Х какво означава? 

Опитах да сменя езика от Edit - Preferences - Language - Application Language, но там има само английски.

Има ли друг път за смяна на езика?                                                  

Клипборд01.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.